spot_img
Strona głównaNewsyTrzy kolejne hełmy SW oficjalnie na stronie LEGO

Trzy kolejne hełmy SW oficjalnie na stronie LEGO

Hełmy kapitana Rexa, dowódcy klonów Cody’ego i księżniczki Lei trafiły już do przedsprzedaży.

Popularna seria LEGO hełmów ze świata Star Wars rozrasta się. Tym razem o trzy pozycje. Wprawdzie zadebiutują oficjalnie 1 marca, ale można je już kupić w przedsprzedaży na stronie LEGO.

LEGO 75349 Hełm kapitana Rexa

Zestaw LEGO 75349 Hełm kapitana Rexa składa się z 854 elementów i prezentuje hełm kapitana z drugiej fazy. Model ma 21 cm wysokości, 12 cm szerokości i 13 cm głębokości. Stoi na czarnej podstawce z tabliczką z nadrukowanym napisem.

Cena katalogowa to 329,99 zł.

LEGO 75350 Hełm dowódcy klonów Cody’ego

Set LEGO 75350 Hełm dowódcy klonów Cody’ego składa się z 766 klocków, które umożliwiają budowę hełmu dowódcy Cody’ego CC-2224. Model ma 21 cm wysokości, 12 cm szerokości i 14 cm głębokości. Stoi na czarnej podstawce z tabliczką z nadrukowanym napisem.

Cena katalogowa to 329,99 zł.

LEGO 75351 Hełm księżniczki Lei (Boushh)

Zestaw LEGO 75351 Hełm księżniczki Lei (Boushh) zbudować można z 670 elementów. Prezentuje hełm łowcy nagród, który założyła księżniczka Leia, by niepostrzeżenie wejść do pałacu Jabby Hutta w filmie „Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi”. Model ma 17 cm wysokości, 11 cm szerokości i 14 cm głębokości. Oczywiście stoi na czarnej podstawce z tabliczką z nadrukowanym napisem.

Cena katalogowa to 329,99 zł.

Jak się Wam podobają te modele?

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE