Trzy gratisy na stronie LEGO. Jak je zdobyć?

Trzy gratisy na stronie LEGO. Jak je zdobyć?

Dwa z nich to wersje pudełkowe, a jeden – LEGO 40583 Domy świata 1 to początek nowej serii. Jak je zdobyć możliwie najkorzystniej?

Promocja potrwa do 25 stycznia. Jeżeli nie wydaliście całej kasy na flotę krążowników Blacktron, to warto na wejść na stronę LEGO.

Co jest do wzięcia?

  • 15-25 stycznia – LEGO 40583 Domy świata 1 – składa się on z 348 klocków i ma być pierwszym z serii czterech budynków. Po zbudowaniu domek ma 12 cm wysokości, 8 cm szerokości i 10 cm głębokości i prezentuje architekturę krajów Ameryki Południowej. Jego katalogowa cena to 89,99 zł, ale ze względu na fakt, że ma to być seria, a sam zestaw prezentuje się fajnie, to cena powinna spokojnie przekroczyć 100 zł i być może dojść do 150 zł. Ten gratis dostaniemy za zakupy za minimum 1200 zł (trzeba być VIP-em).

  • 15-25 stycznia – LEGO 40575 Rok królika – to zestaw okolicznościowy, składający się ze 194 klocków. Dostaniemy za zakupy za min. 400 złotych. Wart będzie od 50 do 70 złotych.

  • do 25 stycznia – LEGO 40605 Nowy rok księżycowy – dodatek VIP – to kolejny polybag z tematycznymi klockami. Tym razem wśród 124 sztuk znajdziecie sporo części charakterystycznych dla „chińskich” budowli. Cena katalogowa tego zestawu to 44,99 zł, ale możecie go kupić np. na olx za 25-30 zł. Dostaniemy go za zakupy za minimum 240 złotych (trzeba być VIP-em).
fot. LEGO

Promocje łączą się, więc za 1200 złotych otrzymamy trzy gratisy warte ok. 175-250 zł. Procentowo to rabat w granicach 18-26%. (licząc punkty VIP). Przyzwoicie, ale były dużo lepsze promocje na stronie LEGO.

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji. Poniżej macie ich zaktualizowaną w sobotę listę. „NEW” oznacza styczniową premierę. „EOL” to zestaw, który miał wypaść do końca 2022 roku i jeszcze tego nie uczynił, co oznacza, że prawdopodobnie to jedna z ostatnich okazji, by go kupić. Na liście nie znajdziecie bardzo drogich setów, bo ich kupno przy tej promocji mija się z celem (a cel to jak najwięcej klocków za jak najmniej kasy!).

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *