Te maleństwa mogą być GwP w 2024 roku

Te maleństwa mogą być GwP w 2024 roku

Na stronie sklepu Toys R Us w Azji i Kanadzie rozpoczyna się promocja, w ramach której do zdobycia będzie sześć niewielkich gratisów. Część z nich może być w przyszłości GwP także w Europie.

Historia czterech przejażdżek (Przejażdżka na smoku, Przejażdżka statkiem pirackim, Baśniowa przejażdżka, Kosmiczna przejażdżka) z serii LEGO Bricktober 2022 pokazuje, że zestawy, które pierwotnie były dostępne poza Europą trafiają także na Stary Kontynent.

Tak może być z sześcioma zestawami, które będą teraz do zgarnięcia m.in. na azjatyckiej i kanadyjskiej wersjach sklepu Toys R Us w ramach akcji “LEGO Mini Hobby Series”.

fot. LEGO

Niewielkie sety to małe modele prezentujące różne hobby. Co tydzień do końca października, po wydaniu 25 dolarów, będzie do wzięcie kolejny gratis:

  • Kręgle
  • Kemping
  • Wyścigi samochodowe
  • Muzyka
  • Pieczenie
  • Gry zręcznościowe

Jak widać na powyższych zdjęciach zestawy składają się z zaledwie kilkudziesięciu klocków i stoją na przezroczystym klocku osadzonym na czarnym elemencie. Wyglądają na prostsze niż przejażdżki sety, ale mimo to prezentują się ciekawie.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *