Tak wyglądają domek na drzewie i sporty wodne na kempingu Friends

Tak wyglądają domek na drzewie i sporty wodne na kempingu Friends

Przyzwyczailiśmy się już, że seria Friends to naprawdę dobre zestawy. Nie inaczej jest z setami LEGO 42631 Domek na drzewie na obozie kempingowym i LEGO 42626 Sporty wodne na obozie kempingowym.

Dwie ujawnione dziś nowości to:

Domek na drzewie

LEGO 42631 Domek na drzewie na obozie kempingowym składa się z 1128 elementów i jest godnym następcą wycofywanego w zeszłym roku zestawu 41703 Domek na Drzewie przyjaźni.

fot. LEGO

Ten domek to tak naprawdę trzy piętrowe domki w jednym. Znajdują się na wybrzeżu otoczonym wodą. Model ma 32 cm wysokości, 43 cm szerokości i 34 cm głębokości. Wśród atrakcji, które umilą zabawę dzieciom są: tyrolka, tor przeszkód, pomost, kajak, ognisko, ściankę wspinaczkową, wyspę skarbów, zapadnię i teleskop. Młodsi fani LEGO mogą także bawić się w polowanie na owady.

W zestawie jest pięć minilaleczek: Leo, Aliyi, Jamili, Olly’ego i Jonathana. Mają one dodatkowe twarze, aby mogły pokazywać swoje reakcje podczas podejmowania nowych wyzwań. Są tu też zwierzaki – dwa bobry budujące tamę oraz wiewiórkę, która ma sypialnię wśród drzew.

fot. LEGO

Wśród akcesoriów są: kosz, bidony, batoniki z granolą, kamizelki ratunkowe, śpiwory, krótkofalówki, teleskop, radio i inne elementy.

Zestaw LEGO 42631 Domek na drzewie na obozie kempingowym. Kosztować katalogowo będzie 599,99 zł.

Sportowy kemping

Set LEGO 42626 Sporty wodne na obozie kempingowym składa się z 628 elementów. Przedstawia domek, który jest jednocześnie przystanią z niewielkim pomostem i wypożyczalnią sprzętu wodnego. Dzieciaki mogą także zbudować tratwę. Model ma 22 cm wysokości, 34 cm szerokości i 21 cm głębokości.

fot. LEGO

Wewnątrz znajdziemy też lodówkę z przekąskami, miejsce na dwa kajaki, taras ze sztalugą do malowania, rampę z której kajaki spuszczane są na wodę (z pokrętłem), prysznic oraz masę akcesoriów – wędki, kamizelki ratunkowe, apteczka, wiosła, wieszak na kaski, płetwy, stół do tenisa stołowego, trofea, krem przeciwsłoneczny itp.

Zestaw zawiera trzy minilaleczki Autumn, Liann i Zaca, oraz figurkę niedźwiedzia.

fot. LEGO

Zestaw LEGO 42626 Sporty wodne na obozie kempingowym zadebiutuje 1 maja i kosztować katalogowo będzie 329,99 zł.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *