Snu ciąg dalszy, czyli premiery LEGO DreamZzz

Snu ciąg dalszy, czyli premiery LEGO DreamZzz

Na stronie LEGO pojawiło się kolejnych 8 zestawów serii DreamZzz. Wyglądają tak samo wspaniale, jak dziwnie. Część z nich jest już dostępna w przedsprzedaży.

Seria DreamZzz to dowód na to, że liberalna polityka dotycząca używek może mieć też pozytywny skutek. Starsi fani LEGO mogą się pogubić już na etapie czytania nazw setów, ale młodsi mają gwarantowane długie godziny dobrej, rozbudzającej ich wyobraźnię zabawy.

Zaprezentowane nowości serii DreamZzz to:

  • LEGO 71478 Północny kruk Nigdywiedźmy (469,99 zł) – 1203 el. – do zbudowania jest kruk nikczemnej Nigdywiedźmy z ruchomymi skrzydłami i piórami, którego można przekształcić m.in. w kruczą chatę (z otwieranym dachem i drzwiami). Do tego minifigurki Astrid, Dizzy, Dogana, Mateo, Nigdywiedźmy, oraz figurka Z-Bloba. Dostępny w przedsprzedaży.

  • LEGO 71479 Koci motocykl Zoey (94,99 zł) – 226 el. – dzieci mogą zbudować albo ruchomą figurkę kota, albo koci motocykl na kołach o wymiarach 11 cm wysokości, 22 cm długości i 6 cm szerokości. W zestawie są dwie minifigurki, w tym Zoey z łukiem.

  • LEGO 71480 Mocarna panda Logana (129,99 zł) – 342 el. – panda w trzech wersjach do wyboru – w bambusowej zbroi, panda-maszyna z miotaczem klocków lub panda-wojownik z kijem hokejowym i tarczą. Dwie minifigurki: Logan i Dogan.

  • LEGO 71481 Zwierzaki ze snu Izzie (179,99 zł) – 328 el. – do zbudowania są: czerwona panda, albo ptak, albo żółw morski. W pudełku dwie minifigurki: Izzie i jej mroczna sobowtórka Dizzy, a także figurka Snoludka i mała figurka pandy czerwonej.

  • LEGO 71485 Mech-rycerz Mateo i Z-Bloba (599,99 zł) – 1333 el. – Z-Bloba dzieci mogą przekształcić w ulicznego mecha rycerza, ulicznego centaura-rycerza lub ulicznego mecha bojowego (ma 35 cm wysokości). Modele mają otwierany kokpit, skrzydła i dopalacze. W pudełku znajdziemy 4 minifigurki: Mateo, Logana, MadTeo i Dogana, a także figurki Sneaka i Snivela. Dostępny w przedsprzedaży.

  • LEGO 71486 Zamek Nocturnia (949,99 zł) – 1742 el. – tu do zbudowania są: zamek (41 cm wysokości, 31 cm szerokości i 31 cm głębokości), albo ufortyfikowana wieża, albo leśne gniazdo. Set zawiera też 6 minifigurek: Mateo, Izzie, MadTeo, Dizzy, pani Castillo i Nigdywiedźma.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *