spot_img
Strona głównaNewsyTak wygląda set LEGO Brzeszczot UCS (75331)

Tak wygląda set LEGO Brzeszczot UCS (75331)

Statek łowcy nagród w wersji kolekcjonerskiej jest potężny. Potężna będzie także jego cena…

Pierwsze nieoficjalne zdjęcie zestawu LEGO Brzeszczot UCS (75331) pojawiło się na instagramie rarest_lego_minifigrues. Trzeba przyznać, że statek złożony z aż 6187 elementów robi wrażenie! Niestety cena zwala z nóg – 600 euro, czyli ok. 2900 złotych.

Statek ma mieć aż 72 cm długości i zawierać wiele detali. Jego górna część, podobnie jak włazy – boczne i tylni, mają się otwierać i dawać wgląd w szczegółowe wnętrze, m.in. do ładowni, zbrojowni, kapsuły ratunkowej i pomieszczeń sypialnych. Dodatkowo zarówno silniki, jak i kokpit mają w jakiejś części być otwierane/zdejmowane, ale za wcześnie, by przesądzać jak.

Wśród minifigurek znajdziemy: Mandaloriana, Mythrola, Kuiila, Grogu. Do zbudowania będzie także figurka Blurrga.

Wszystko wskazuje zatem na to, że nie będzie to jedynie zestaw „na półkę”, ale też do zabawy dla fanów Gwiezdnej Sagi.

Premiera dla klientów VIP przewidziana jest na 3 października. Reszta fanów będzie mogła nabyć ten zestaw 8 października. Początkowo ma to być set dostępny jedynie na stronie LEGO.com i w sklepach duńskiej marki. Nie wiadomo, czy trafi on później do dużo szerszej sprzedaży.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE