Tak wygląda set LEGO 75357 Duch i Upiór II

Tak wygląda set LEGO 75357 Duch i Upiór II

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia zestawu serii Star Wars z Ahsoką. Set LEGO 75357 Duch i Upiór II ma być dostępny we wrześniu.

Zestaw LEGO 75357 Duch i Upiór II składa się z 1394 elementów i kosztuje 799,99 złotych. Można go już zarobić w przedsprzedaży.

fot. LEGO

Zestaw przedstawia dwa statki kosmiczne, które mają się pojawić w nadchodzącego serialu „Ahsoka”, który zadebiutuje na Disney+ 23 sierpnia. Duch (12 cm wysokości, 34 cm długości i 26 cm szerokości) zawiera dwa sprężynowe działka uruchamiane dźwignią, kokpit na dwie minifigurki ze zdejmowanym przodem, dwa otwierane włazy i odłączaną wieżyczkę z miejscem na minifigurkę. Wahadłowiec Upiór II ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę oraz schowek i można go połączyć z Duchem.

Do tego pięć minifigurek: generał Hera Syndulla i porucznik Beyta z pistoletami blasterowymi, Jacen Syndulla i pierwszy oficer Hawkins, a także figurka droida Choppera (C1-10P).

Zestaw LEGO 75357 Duch i Upiór II ma oficjalnie zadebiutować 1 września. Jest już w przedsprzedaży.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *