Tak wygląda chatka Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków

Tak wygląda chatka Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków

Poznaliśmy szczegóły wyczekiwanego przez wielu fanów zestawu LEGO 43242 Chatka Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków.

LEGO 43242 Chatka Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków to set serii Disney, przeznaczony – przynajmniej teoretycznie – dla odbiorców 18+.

fot. LEGO

Zestaw składa się z 2228 elementów. Przedstawia szczegółowy model chatki (20 cm wysokości, 35 cm szerokości i 20 cm głębokości), studnię życzeń i szklaną trumnę w lesie. W tej ostatniej Królewna Śnieżka może czekać na pocałunek ukochanego. Trochę makabrycznie, ale zgodnie z bajkowym pierwowzorem.

Wewnątrz domku są: sypialnia, jadalnia, pokój muzyczny, oraz kuchnia ze świecącym klockiem (w zestawie są baterie), który imituje palenisko. Jak widać na zdjęciach, jedną stronę dachu można zdjąć, aby uzyskać łatwiejszy dostęp do środka.

Zestaw zawiera 10 minifigurek znanych postaci z „Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków”: Królewnę Śnieżkę, Złą Królową w przebraniu, Księcia, Nieśmiałka, Gburka, Mędrka, Śpioszka, Gapcia, Wesołka, i Apsika. Jest też sześć figurek zwierząt.

fot. LEGO

Zestaw LEGO 43242 Chatka Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków zadebiutuje 4 marca. Kosztować będzie 1049,99 zł.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *