Szczegóły dotyczące kolejnych gratisów LEGO

Szczegóły dotyczące kolejnych gratisów LEGO

W sieci pojawiły się zdjęcia zarówno setu LEGO 40590 Domy świata 2, jak i dwóch innych gratisów, które mamy dostać już wkrótce.

Zdjęcia są beznadziejnej jakości. Mimo to oddają, co mniej więcej dostaniemy w najbliższych tygodniach.

Mamy m.in. pierwszy obraz zestawu LEGO 40590 Domy Świata 2. Wiadomo już, że składać się on będzie z 270 elementów i przedstawiać dom o arabskiej architekturze. Na zdjęciu widzimy budynek w piaskowym kolorze z niewielka białą werandą, małym tarasem z brązową barierką na piętrze i palmę. Będzie on dostępny prawdopodobnie od 10 kwietnia. Próg zakupowy nie jest jeszcze określony. Oby był niższy niż w przypadku LEGO 40583 Domy świata 1, gdy mieliśmy wydać aż 1200 zł.

Gratisami w już kwietniu mogą być także zestawy LEGO 40589 Plac zabaw w piratów oraz LEGO 40588 Donica z kwiatami (nazwy niepotwierdzone). Pierwszy ma składać się z 168 elementów. Na fotce widać zabawową zjeżdżalnię w kształcie statku pirackiego z niewielkim żaglem, sporą zabawkową ośmiornicę, palmę i dwie minifigurki – prawdopodobnie dzieci przebranych za piratów.

Zestaw LEGO 40588 składać się będzie z 292 elementów. Zbudujemy z nich żółtą doniczkę, a w niej kwiaty, m.in. coś co przypomina bazie.

Gdy pojawią się szczegółowe informacje o szczegółach promocji dotyczących tych zestawów – damy Wam znać.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *