spot_img
Strona głównaNewsyStyczniowe nowości serii Disney ujawnione

Styczniowe nowości serii Disney ujawnione

Na stronie LEGO opublikowanych zostało pięć zestawów, które trafią do sprzedaży w styczniu. Wśród nich jest nowa wieża Roszpunki.

Już za miesiąc otrzymamy pięć standardowych, pudełkowych zestawów oraz dwa polybagi:

  • LEGO 43238 Lodowy zamek Elsy (209,99 zł) – 163 elementy – zestaw 4+. Do zbudowania: zamek z obrotowym parkietem tanecznym, kominkiem i miejscem do karmienia zwierząt, oraz minilaleczki Elzy i Anny, a także figurki Bruniego i małego renifera. Na placu zabaw są huśtawki, zjeżdżalnia i otwierana skrzynia ze skarbami.

  • LEGO 43241 Wieża Roszpunki i Dziarskie Kaczątko (399,99 zł) – 623 elementy – w czteropoziomowej wieży mamy m.in.: tajne laboratorium, kuchnię/pokój artystyczny, sypialnię, oraz tyrolkę prowadzącą do gospody. Gospoda Dziarskie Kaczątko otwiera się, ukazując ruchomy stół, krzesła i pianino do zbudowania. Zestaw zawiera minilaleczki Roszpunki, Flynna Ridera i Matki Gertrudy i figurkę Pascala.

  • LEGO 30661 Stoisko powitalne Ashy polybag
  • LEGO 30671 Leśny plac zabaw Aurorypolybag

Wszystkie przyszłoroczne zapowiedzi znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE