spot_img
Strona głównaNewsySą zdjęcia ostatniej październikowej premiery z uniwersum Czarnej Pantery

Są zdjęcia ostatniej październikowej premiery z uniwersum Czarnej Pantery

Już za niecałe dwa tygodnie zadebiutują cztery zestawy LEGO nawiązujące do filmu „Wakanda na zawsze”. Dzięki nieoficjalnym zdjęciom poznaliśmy szczegóły ostatniego z nich.

Od dłuższego czasu znane są detale setów: 76211 Statek Shuri (355 elementów/239,99 zł), 76212 Laboratorium Shuri (58/44,99 zł) i 76213 Sala tronowa króla Namora (355/129,99 zł). Wszystkie będą miały oficjalną premierę 1 października.

Ostatnią niewiadomą był zestaw o numerze 76214. Teraz to się zmieniło, bo na instagramowym koncie underscorezeus opublikowano zdjęcia znalezionego w sklepie pudełka tego setu.

Co na nim mamy? Przede wszystkim duży, czarny statek oraz dwa dużo mniejsze drony z miotaczami klocków. Prawdopodobnie ten zestaw będzie umożliwiał odtworzenie filmowej bitwy morskiej ekipy Wakandy z Namorem. W pudełku znajdziecie też pięć minifigurek: Czarną Panterę, króla Namor, M’Baku, Okoye, oraz Ironhearta MK2.

Zestaw składać się będzie z 545 elementów. Kosztować będzie 79,99 euro, czyli ok. 380 zł.

Debiut 1 października.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE