Są już oficjalne zdjęcia ciężarówki do przeprowadzek

Są już oficjalne zdjęcia ciężarówki do przeprowadzek

Doniesienia sprzed kilku dni znajdują potwierdzenie. Wkrótce otrzymamy set LEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek.

Trwa promocja z terenową karetką z napędem 4×4, a już niedługo będziemy mogli zdobyć set serii Icons LEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek.

Zestaw pojawił się już na stronie LEGO, podobnie jak instrukcja do niego. Zestaw oznaczony jest jako GwP z katalogową ceną 119,99 zł. Będzie to zatem prawdopodobnie gratis od 21 lutego do 3 marca przy zakupach za minimum 850 złotych. W praktyce oznacza to, że nie będzie możliwości zdobycia w jednym zamówieniu tego autka i karetki, która wypadnie z puli gratisów dzień wcześniej.

fot. LEGO

Zestaw LEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek składa się z 301 elementów i przedstawia furgonetkę z dużą „paką”. Auto z otwieraną kabiną kierowcy i tylnymi drzwiami ma ok. 5 cm szerokości x 9 cm wysokości i 15 cm długości. W zestawie mamy dwie minifigurki, wózek do przeprowadzek oraz masę elementów wyposażenia wnętrz, m.in. pianino, szafę grającą, toaletkę, obraz, pianino. Na jednym z pudełek przeprowadzkowych mamy „To Jazz Club” i to jest nawiązanie do nowego modulara.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *