spot_img
Strona głównaNewsySą już oficjalne zdjęcia ciężarówki do przeprowadzek

Są już oficjalne zdjęcia ciężarówki do przeprowadzek

Doniesienia sprzed kilku dni znajdują potwierdzenie. Wkrótce otrzymamy set LEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek.

Trwa promocja z terenową karetką z napędem 4×4, a już niedługo będziemy mogli zdobyć set serii Icons LEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek.

Zestaw pojawił się już na stronie LEGO, podobnie jak instrukcja do niego. Zestaw oznaczony jest jako GwP z katalogową ceną 119,99 zł. Będzie to zatem prawdopodobnie gratis od 21 lutego do 3 marca przy zakupach za minimum 850 złotych. W praktyce oznacza to, że nie będzie możliwości zdobycia w jednym zamówieniu tego autka i karetki, która wypadnie z puli gratisów dzień wcześniej.

fot. LEGO

Zestaw LEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek składa się z 301 elementów i przedstawia furgonetkę z dużą „paką”. Auto z otwieraną kabiną kierowcy i tylnymi drzwiami ma ok. 5 cm szerokości x 9 cm wysokości i 15 cm długości. W zestawie mamy dwie minifigurki, wózek do przeprowadzek oraz masę elementów wyposażenia wnętrz, m.in. pianino, szafę grającą, toaletkę, obraz, pianino. Na jednym z pudełek przeprowadzkowych mamy „To Jazz Club” i to jest nawiązanie do nowego modulara.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE