Jak korzystnie zdobyć gratis - terenową karetkę i podwójne punkty VIP?

Jak korzystnie zdobyć gratis - terenową karetkę i podwójne punkty VIP?

Rozpoczęła się kolejna promka na stronie LEGO. Do 16 lutego do zgarnięcia będą podwójne punkty VIP i zestaw LEGO 40582 Terenowa karetka z napędem 4×4. Co kupić, by zyskać?

Ta promocja wydaje się sensowna. Nie dość że dostaniemy ładny zestaw serii City przy niewysokim progu zakupowym, to jeszcze wpadną za to podwójne punkty VIP.

Co jest do zgarnięcia?

  • 10-20 lutego – LEGO 40582 Terenowa karetka z napędem 4×4 – set serii City składa się z 162 klocków. Zbudujemy z nich karetkę, niewielki element “górskiej scenerii” i trzy minifigurki. Ten gratis otrzymamy za zakupy za min. 470 złotych (bez ograniczenia do konkretnych serii). Cena katalogowa tego zestawu to 89,99 zł i tyle mniej będzie wart po promocji.

Promocja z terenówką i podwójnymi punktami sumują się, więc za wydane 470 złotych otrzymamy ok. 90 złotych „zwrotu” w postaci terenówki i podwójne punkty VIP, czyli 45 zł. To razem ok. 29 proc. „rabatu”, czyli całkiem zacna wartość.

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji. Poniżej macie ich zaktualizowaną w czwartek listę. „NEW” oznacza tegoroczną nowość. „EOL” to zestaw, który miał wypaść do końca 2022 roku i jeszcze tego nie uczynił, co oznacza, że to ostatnia okazja, by go kupić.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Jeżeli polujecie na podwójne punkty VIP, to poniżej macie listę zestawów ekskluzywnych albo w ograniczonej dystrybucji, które teraz „wychodzą” najtaniej na LEGO.com. Większość tych zestawów będzie z nami jeszcze długo, więc trafią się lepsze okazje na podwójne punkty + gratisy. Jeżeli więc nie musicie ich mieć teraz, to nie warto się spieszyć.

Lista droższych zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratis i podwójne punkty VIP!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *