Są nieoficjalne zdjęcia styczniowych nowości LEGO Star Wars

Są nieoficjalne zdjęcia styczniowych nowości LEGO Star Wars

Już za niespełna miesiąc zadebiutuje pięć zestawów nawiązujących do Gwiezdnych Wojen. Dzięki nieoficjalnym fotkom, wiemy jak mniej więcej będzie wyglądać większość z nich.

To nie są potwierdzone przez LEGO doniesienia, więc mimo wszystko traktujcie je jeszcze jako plotki. Lada moment powinniśmy jednak te zestawy odnaleźć na stronie Duńczyków.

LEGO 75344 Mikromyśliwiec Slave I – 85 klocków za ok. 10 euro. W zestawie oczywiście Boba Fett.

LEGO 75345 Battlepack z klonami z 501. Legionu – 119 elementów za ok. 20 euro. W zestawie są 4 minifigurki klonów z 501. Legionu – commandora, dwóch heavy trooperów i snajpera. Do tego miniwersja działa antypojazdowego AV-7.

LEGO 75347 TIE Bomber625 elementów za ok. 65 euro. W zestawie będą pilot, Darth Vader i droid GONK. Poniższe niezbyt wyraźne zdjęcie z katalogu LEGO daje pewien obraz tego setu, ale wciąż pozostaje wiele pytań.

LEGO 40615 Tuskeński rabuś – to seria BrickHeadz i już oficjalnie na stronie LEGO. Dostaniemy 152 elementy za 44,99 złotych.

fot. LEGO

W styczniu powinniśmy zobaczyć także, jak będzie wyglądał polybag LEGO 60354 X-wing. W Polsce będzie on dostępny prawdopodobnie jako GwP w czasie majowego Dnia Gwiezdnych Wojen.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *