Są nieoficjalne foty dwóch świątecznych giftów od LEGO

Są nieoficjalne foty dwóch świątecznych giftów od LEGO

W sieci pojawiły się zdjęcia pudełek dwóch zestawów, które będziemy mogli otrzymać jako GwP w czasie listopadowych i grudniowych zakupów na stronie i sklepach LEGO.

Foty zestawów LEGO 40564 Zimowe elfy oraz LEGO 40565 Warsztat Świętego Mikołaja opublikował na swoim instagramowym koncie Matthew Scher (thebrickteach). Dają dość jasny obraz, jak fajne gratisy będziemy mogli wkrótce zgarnąć.

LEGO 40564 Zimowe elfy

To zestaw, który będziemy mogli zgarnąć jeszcze w listopadzie. Pojawić się ma w czasie Weekendu LEGO VIP 2022. Będzie też zapewne dostępny również w czasie Czarnego Piątku LEGO i Cyberponiedziałku LEGO. Otrzymamy go za zakupy za minimum ok. 790 złotych.

Dzięki zdjęciom udostępnionym przez Matthew wiemy, że zestaw składa się z 372 elementów. Mamy tu dwa bawiące się elfy – jeden na sankach, a drugi na łyżwach. Do tego niewielki zamarznięty skrawek „wody”, drzewka ze świątecznymi lampkami i wiewiórka. Specjalne pokrętło w podstawie pozwala obracać elfem na łyżwach.

fot. thebrickteach
fot. thebrickteach

LEGO 40565 Warsztat Świętego Mikołaja

Ten zestaw otrzymamy prawdopodobnie przy zakupach za min. ok. 790 złotych, dokonanych między 1 a 24 grudnia.

Set składa się z 329 klocków. Mamy w nim minifigurki św. Mikołaja oraz pomagającego mu Elfa. Jak nazwa wskazuje, zestaw pokazuje kulisy dziecięcego szczęścia, czyli warsztat, w którym „powstają” prezenty dla najmłodszych. Mamy więc ruchomą „taśmę produkcyjną” oraz otwierane drzwi.

fot. thebrickteach
fot. thebrickteach

Jak się Wam podobają te zestawy?

Więcej informacji o zbliżających się promocjach znajdziecie TUTAJ>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *