spot_img
Strona głównaNewsyPodwójne punkty VIP i 3 gratisy na stronie LEGO. Jak je zgarnąć?...

Podwójne punkty VIP i 3 gratisy na stronie LEGO. Jak je zgarnąć? [AKTUALIZACJA]

Podwójne punkty VIP i trzy GwP – to pula, którą LEGO kusi fanów do dzisiejszego wieczora.

Promocja zakończy się we wtorek o północy. Niestety pożegnaliśmy już dwa fajne gratisy – LEGO 40565 Pracownia św. Mikołaja oraz LEGO 5007622 Polarowy koc. Pozostały trzy drobniejsze, a także podwójne punkty VIP. To okazja do nabycia zestawów ekskluzywnych (dostępnych tylko na stronie i w oficjalnych sklepach LEGO).

Co możemy zgarnąć?

Promocje łączą się, czyli za wydane min. 370 złotych dostaniemy trzy niestety dość tanie gratisy. Tu wszelkie wyliczenia nie mają sensu – jeżeli zamierzacie jeszcze skorzystać z tej promocji, to warto kupować tylko sety, które są ekskluzywne, albo w ograniczonej dystrybucji (i to najlepiej te, które będą wycofane w tym roku). Celując w próg zakupowy, otrzymamy największe procentowo zniżki. Mimo podwójnych punktów VIP, nie warto kupować drogich setów, bo gratisy do nich za ok. 80-100 zł to jednak śmiech.

Co kupić?

Poniżej są zaktualizowane we wtorek dwie listy setów do 400 zł, które warto rozważyć przy zakupach. Pierwsza to sety ekskluzywne oraz w ograniczonej dystrybucji, które wypadają z rynku w tym roku. Druga to sety ekskluzywne i w ograniczonej dystrybucji, które z nami zostaną dłużej.

Część z poniższych zestawów jest już w dziale „ostatnia szansa na zakup” na stronie LEGO. Je oznaczyliśmy jako „LAST”. „2022” to informacja, że ten zestaw pojawił się i zniknie w tym roku, czyli na rynku będzie bardzo krótko. „EX” to zestaw prawdopodobnie ekskluzywny. Kolor zielony oznacza natomiast promocyjną cenę, jeżeli takowa jest na stronie LEGO.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które wypadają w tym roku:
Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE