Podwójne punkty VIP i 3 gratisy na stronie LEGO. Jak je zgarnąć? [AKTUALIZACJA]

Podwójne punkty VIP i 3 gratisy na stronie LEGO. Jak je zgarnąć? [AKTUALIZACJA]

Podwójne punkty VIP i trzy GwP – to pula, którą LEGO kusi fanów do dzisiejszego wieczora.

Promocja zakończy się we wtorek o północy. Niestety pożegnaliśmy już dwa fajne gratisy – LEGO 40565 Pracownia św. Mikołaja oraz LEGO 5007622 Polarowy koc. Pozostały trzy drobniejsze, a także podwójne punkty VIP. To okazja do nabycia zestawów ekskluzywnych (dostępnych tylko na stronie i w oficjalnych sklepach LEGO).

Co możemy zgarnąć?

Promocje łączą się, czyli za wydane min. 370 złotych dostaniemy trzy niestety dość tanie gratisy. Tu wszelkie wyliczenia nie mają sensu – jeżeli zamierzacie jeszcze skorzystać z tej promocji, to warto kupować tylko sety, które są ekskluzywne, albo w ograniczonej dystrybucji (i to najlepiej te, które będą wycofane w tym roku). Celując w próg zakupowy, otrzymamy największe procentowo zniżki. Mimo podwójnych punktów VIP, nie warto kupować drogich setów, bo gratisy do nich za ok. 80-100 zł to jednak śmiech.

Co kupić?

Poniżej są zaktualizowane we wtorek dwie listy setów do 400 zł, które warto rozważyć przy zakupach. Pierwsza to sety ekskluzywne oraz w ograniczonej dystrybucji, które wypadają z rynku w tym roku. Druga to sety ekskluzywne i w ograniczonej dystrybucji, które z nami zostaną dłużej.

Część z poniższych zestawów jest już w dziale „ostatnia szansa na zakup” na stronie LEGO. Je oznaczyliśmy jako „LAST”. „2022” to informacja, że ten zestaw pojawił się i zniknie w tym roku, czyli na rynku będzie bardzo krótko. „EX” to zestaw prawdopodobnie ekskluzywny. Kolor zielony oznacza natomiast promocyjną cenę, jeżeli takowa jest na stronie LEGO.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które wypadają w tym roku:
Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *