Podwójne punkty Insiders i dwa gratisy do wzięcia na stronie LEGO

Podwójne punkty Insiders i dwa gratisy do wzięcia na stronie LEGO

Rozpoczęła się kolejna promocja – dostaniemy podwójne punkty Insiders i dwa gratisy. Jak zgarnąć je możliwie najkorzystniej?

To promocja, w której warto kupić ekskluzywne zestawy i dobić do progu, który umożliwia zgarnięcie obu gratisów, m.in. setu LEGO 40611 Rok smoka (380 zł). Na zakup droższych zestawów z podwójnymi punktami i większą liczbą gratisów będzie jeszcze sporo okazji.

Co jest do wzięcia?

  • do 24 stycznia – podwójne punkty Insiders – przy zakupie wszystkich zestawów. To wirtualny rabat w wysokości 10%. Wirtualny, bo punkty można wymienić na rabat przy kolejnym zamówieniu.
fot. LEGO
  • do 31 styczniaLEGO 40611 Rok smoka – z 214 elementów zbudujemy model smoka z ruchomym ogonem, podstawkę przedstawiającą niebo i chmury oraz czerwoną papierową kopertą symbolizującą życzenia. Próg zakupowy to 380 zł. Cena katalogowa to 44,99 zł. Realna wartość to ok. 40 zł.

  • LEGO 40605 Nowy rok księżycowy – dodatek VIP – to kolejny polybag z tematycznymi klockami. Tym razem wśród 124 sztuk znajdziecie sporo części charakterystycznych dla „chińskich” budowli. Cena katalogowa tego zestawu to 44,99 zł, ale możecie go kupić np. na olx za 25-30 zł. Dostaniemy go za zakupy za minimum 240 złotych (trzeba być VIP-em).
fot. LEGO

  • W centrum nagród LEGO Insiders wciąż dostępne są m.in.:
    • LEGO 5008074 Szary zamek – za 2400 punktów
    • LEGO Odtwarzacz kaset – za 2400 punktów

Co kupić?

Warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji (oznaczenie „EX”) do wartości 400 zł. „EOL” to zestawy, które miały wypaść w 2023 roku i są to ich ostatnie dni (wszystkie znajdziecie tutaj>>). Styczniowe nowości oznaczyliśmy „NEW”.

przecenione zestawy:

pozostałe:

Do uzupełnienia koszyka posłużyć mogą breloczki za 24,99 zł. Znajdziecie je tutaj>>.

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na punkty i gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *