Pocztówki LEGO Creator. Miały być dwie, a będą cztery!

Pocztówki LEGO Creator. Miały być dwie, a będą cztery!

Pocztówki LEGO Creator powracają i zapowiada się, że Duńczycy dadzą nam kolejny powód do wydawania pieniędzy kolejną serię do zbierania. Zamiast dwóch wydadzą cztery i zapewne wkrótce pojawią się nowe.

Na stronie LEGO.com możemy już kupić dwa zestawy serii pocztówki LEGO: 40519 Pocztówka z Nowego Jorku i 40654 Pocztówka z Pekinu. 1 sierpnia zadebiutować mają sety: 40568 Pocztówka z Paryża oraz 40569 Pocztówka z Londynu.

LEGO 40519 Pocztówka z Nowego Jorku

fot. LEGO

Trójwymiarowa pocztówka ukazuje niektóre z nowojorskich budowli: Statuę Wolności, Empire State Building i One World Trade Center. Do tego mamy naklejki z flagą Stanów Zjednoczonych i nazwą miasta.

Składający się z 255 elementów zestaw ma ok. 12 cm wysokości. Jego cena katalogowa to 69,99 zł. Więcej na LEGO.com.

LEGO 40654 Pocztówka z Pekinu

fot. LEGO

Zestaw ukazuje Wielki Mur Chiński i Pałac Letni. Pocztówkę można ozdobić znanymi kwiatami oraz dwiema naklejkami z angielską i chińską nazwą miasta. Co ciekawe, na stronie LEGO pojawiła się wersja bez chińskiej flagi, mimo że wcześniej ta flaga miała być.

Zestaw składa się z 276 elementów i ma ok. 9 cm wysokości. Cena katalogowa to 69,99 zł. Więcej na LEGO.com.

LEGO 40568 Pocztówka z Paryża

fot. LEGO

Na tej klockowej pocztówce znajdziemy atrakcje francuskiej stolicy: wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny i Pont Neuf. W zestawie są także naklejki z flagą Francji i nazwą miasta.

Zestaw składa się z 213 elementów i ma ok. 13 cm wysokości. Premiera 1 sierpnia. Cena katalogowa to 69,99 zł. Więcej na LEGO.com.

LEGO 40569 Pocztówka z Londynu

Ta pocztówka zawiera m.in.: Big Bena, diabelski młyn, czerwony piętrowy autobus. Ukazać się ma 1 sierpnia. Kosztować będzie 69,99 złotych.

Jak się Wam podobają pocztówki LEGO?

 

Jeżeli szukacie zapowiedzi wszystkich setów LEGO na najbliższe miesiące, to ciekawą listę znajdziecie także na Afols.pl.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *