Pocztówka z Australii, piniata, żonkile i serce są już na stronie LEGO

Pocztówka z Australii, piniata, żonkile i serce są już na stronie LEGO

To cztery małe, pełne uroku zestawy, które dostępne będę jedynie na stronie LEGO i stacjonarnych sklepach Duńczyków.

Przy opisywaniu nowości LEGO skupiamy się na zestawach najpopularniejszych – seriach City, Marvel, Star Wars, Technic. Ale wśród maleństw są także urocze sety. Do nich z pewnością zaliczyć można cztery ekskluzywne sety, które będziemy mogli kupić już 1 stycznia:

Okolicznościowe – LEGO 40638 Ozdoba w kształcie serca (59,99 zł) – zestaw zawiera 254 elementy, w tym wieszak i dodatkowe akcesoria do personalizacji serca. Serce z wieszakiem ma 19 cm wysokości i 20 cm szerokości.

fot. LEGO

Okolicznościowe – LEGO 40644 Piniata (44,99 zł) – z 206 elementów zbudujemy figurkę kolorowego osła z ruchomą głową, szyją, ogonem, nogami i uszami. W piniacie można ukryć małe klocki imitujące cukierki, które po otworzeniu będą wypadać jak w meksykańskiej wersji zabawki. Piniata ma 10 cm wysokości, 5 cm szerokości i 5 cm głębokości.

fot. LEGO

Icons – LEGO 40646 Żonkile (59,99 zł) – 216 klocków, które umożliwiają zbudowanie dwóch żółtych i dwóch białych kwiatów z ruchomymi listkami. Łodygi żonkili mają 30 cm wysokości.

fot. LEGO

Creator – LEGO 40651 Pocztówka z Australii (69,99 zł)191 elementów. To już piąta pocztówka 3D od LEGO. Na tej przedstawione są charakterystyczne symbole australijskiego krajobrazu, w tym szopa, wiatrak, eukaliptus, kwiaty pustyni, kakadu i znak drogowy ostrzegający przed kangurami. Pocztówka ma 10 cm wysokości, 15 cm szerokości i 5 cm długości.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *