Kolejne cztery sety LEGO Marvel ujawnione

Kolejne cztery sety LEGO Marvel ujawnione

Tym razem to propozycje dla najmłodszych fanów Spider-Mana i jego kolegów. Choć po te sety sięgnie zapewne też wielu starszych miłośników Marvela.

Opublikowane na stronie Duńczyków nowości serii LEGO Marvel zadebiutują – zgodnie z zapowiedziami – w marcu i nawiązują do serialu „Spidey i super-kumple”. Są to:

LEGO 10789 Samochód Spider-Mana i Doc Ock (45,99 zł)48 elementów. Zestaw zawiera minifigurki Spider-Mana i Doc Ocka, oraz samochód z dwoma świecącymi w ciemności pajęczynami.

fot. LEGO

LEGO 10790 Drużyna Spider-Mana w latarni Zielonego Goblina (159,99 zł)149 elementów. Zestaw zawiera cztery minifigurki – Milesa Moralesa, Ghosty’ego, Sandmana i Zielonego Goblina, a także wrak statku pirackiego, kolej do transportu skradzionego skarbu, jaskinię, która służy również jako więzienie, latarnię morską Zielonego Goblina i akcesoria. Latarnia ma 22 cm wysokości, 31 cm szerokości i 21 cm głębokości.

fot. LEGO

LEGO 10791 Mobilna kwatera drużyny Spider-Mana (239,99 zł)187 klocków. Zestaw zawiera pięć minifigurek – Spider-Mana, Ghost-Spidera, Milesa Moralesa, Czarnej Pantery i Rhino, oraz mobilną bazę Spidera i jego ekipy. Baza ma otwierany kokpit i tylne drzwi, w które mieszczą się roadster i quad. Rhino jest wyposażony w blaster wystrzeliwujący jajka. Do tego witrynka sklepu spożywczego.

fot. LEGO

LEGO 10995 Spider-Man – zabawa w dom (119,99 zł)25 elementów. W zestawie są: figurki Spider-Mana, Ghost-Spidera i kota Bootsie, rosnąca roślina, konewka, sieć i budynek z otwieranymi drzwiami i oknami.

fot. LEGO

Wcześniej – w styczniu zadebiutują trzy mechy Marvela, oraz cztery sety dla starszych fanów.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *