Plac zabaw ze statkiem pirackim wskoczył na stronę LEGO

Plac zabaw ze statkiem pirackim wskoczył na stronę LEGO

Zestaw LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim pojawił się na stronie Duńczyków. To oznacza, że wkrótce powinniśmy go wreszcie mogli zdobyć.

Z tym setem było sporo przebojów. Miał być dostępny od 1 kwietnia w centrum nagród VIP. Nie był. Miał pojawić się dwa tygodnie później jako GwP na całym świecie, a ostatecznie w Europie otrzymaliśmy w to miejsce ponownie LEGO 40582 Terenowa karetka z napędem 4×4.

Tym razem pojawił się już oficjalnie także na polskiej stronie LEGO, co oznacza, że prawdopodobnie wreszcie będziemy mogli go otrzymać za zakupy za określoną kwotę. Będzie to zapewne ok. 450 złotych. Cena katalogowa to 89,99 zł.

fot. LEGO

Składający się z 168 elementów zestaw przedstawia tytułowy plac zabaw, który obejmuje zjeżdżalnię, działko wodne, dwie minifigurki dzieci, palmę, obrotową ośmiornicę i inne pirackie elementy.

Model ma 12 cm wysokości, 25 cm szerokości i 14 cm głębokości.

LEGO reklamuje zestaw LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim jako “świetny prezent na Dzień Dziecka”, co oznacza, że powinien być dostępny już wkrótce.

Damy Wam znać, gdy wpadną kolejne informacje.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *