Pierwsze foty Królewny Śnieżki i 7 krasnoludków

Pierwsze foty Królewny Śnieżki i 7 krasnoludków

To jedna z marcowych premier, na które czekają fani klocków. Pojawiły się dwa zdjęcia zestawu LEGO 43242 Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków.

Pierwszą fotkę wrzucił na Instagrama użytkownik bricksmelody. Nie jest najlepszej jakości, ale daje dość dobry obraz tego co otrzymamy już 1 marca.

Uwagę przykuwa przede wszystkim niezwykła bryła chatki krasnoludków. Nieregularny kształt pomarańczowego dachu, masa detali na fasadzie, przekrzywiony komin po prawej stronie.

Do tego są tu studnia i coś, co wygląda na łoże, na którym spała Śnieżka po zjedzeniu zatrutego jabłka. Niestety, zdjęcie jest zbyt słabej jakości, by to definitywnie stwierdzić, a aż trudno nawet pomyśleć, żeby to była szklana trumna… Kolekcję minifigurek – obok Królewny i 7 krasnoludków – uzupełniają książę i zła czarownica.

Więcej detali widzimy na zdjęciu, które opublikował collectiblelego.

Zestaw LEGO 43242 Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków ma zadebiutować 1 marca. Składa się z 2228 elementów. Kosztować będzie ok. 950 zł.

Set bazuje na klasycznej pięknej bajce Disneya z 1937 roku. To kawał historii i choćby z tego względu wart jest naszej uwagi!

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *