Pięć świetnych setów LEGO Disney już w styczniu

Pięć świetnych setów LEGO Disney już w styczniu

Na stronie LEGO pojawiło się pięć zestawów na licencji Disney’a, które trafią do sprzedaży już pierwszego dnia przyszłego roku.

Mali miłośnicy i miłośniczki postaci Disney’a będą z pewnością zadowoleni! W zasadzie każdy z pięciu zaprezentowanych zestawów wygląda świetnie.

1 stycznia dostępne będą następujące sety:

LEGO 10996 Zygzak McQueen i Złomek – myjnia (159,99 zł) – to zestaw Duplo z 29 elementami. Obejmuje jeżdżące modele Zygzaka McQueena i Złomka z filmu „Auta”, a także myjnię i obrotowy stół tuningowy z klocków.

fot. LEGO

LEGO 43210 Katamaran Vaiany (159,99 zł) – ten składający się z 321 klocków zestaw zawiera: łódź o podwójnym kadłubie ze zdejmowanym schronieniem i zdobionym żaglem, schowek, dwie minilaleczki (Vaiana i Sina), figurkę delfina i elementy dekoracyjne.

fot. LEGO

LEGO 43211 Zamek Aurory (199,99 zł)187 elementów. Set zawiera model zamku, minilaleczki Aurory, księcia Filipa i Diaboliny, oraz dwa mniejsze modele. Zamek ma 27 cm wysokości, 38 cm szerokości i 11 cm głębokości.

fot. LEGO

LEGO 43214 Wirująca Roszpunka (45,99 zł)89 klocków, z których zbudować można stojak z ozdobami, kluczem i miejscem na figurkę kameleona Pascala, minilaleczkę Roszpunkę i jej „diamentową” sukienkę.

fot. LEGO

LEGO 43216 Podróż zaczarowanej księżniczki (299,99 zł)320 elementów. Zestaw zawiera trzy pojazdy do podróżowania (balon, otwarta karoca i latający dywan), salonik, trzy minilaleczki (Kopciuszek, Dżasmina i Roszpunka), a także dwie figurki zwierząt (koń i słoniątko).

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *