spot_img
Strona głównaNewsyOtwarcie pierwszego LEGO Store w Poznaniu już 5 maja

Otwarcie pierwszego LEGO Store w Poznaniu już 5 maja

LEGO Store w Poznaniu będzie zlokalizowany w centrum handlowym Posnania (I piętro) przy ul. Pleszewskiej 1.


Potwierdziły się doniesienia, o których jako pierwszy pisał blog afols.pl, podając 5 maja jako datę otwarcia czwartego LEGO Store w Polsce (po dwóch warszawskich i wrocławskim).

Co znajdziemy w poznańskim sklepie?

Jak czytamy w komunikacie prasowym: „sklep będzie pełen szerokiego asortymentu zestawów LEGO, zabaw konstrukcyjnych dostępnych tylko w sklepach LEGO, a ponadto wyjątkowych budowli, które będzie można oglądać wyłącznie na wystawie od 5 maja”. Czyli w sumie standard, ale w praktyce oznacza dostęp do nowych setów, gdy te często w kilka godzin znikają z internetowego sklepu.

Łukasz Gaszyński, dyrektor zarządzający LEGO na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie, stwierdził: – Wiemy, że w Poznaniu jest wielu wiernych fanów klocków LEGO, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować doświadczenia z zabawy klockami LEGO mieszkańcom tego niesamowitego miasta. Nie możemy się doczekać, aby powitać lokalną społeczność w naszych drzwiach i cieszyć się ekskluzywnymi doświadczeniami w sklepie, zupełnie nowymi produktami i niekończącymi się atrakcjami!

Dlaczego warto pojawić się na otwarciu?

Od 5 do 8 maja na klientów będzie czekać mnóstwo ekskluzywnych promocji, których szczegółów jeszcze nie znamy. Gdy zostaną ujawnione, to dam Wam znać.

Dodatkowo, specjalnie na otwarcie nowego sklepu LEGO w Poznaniu, certyfikowany konstruktor z klocków LEGO Riccardo Zangelmi przygotował unikatowy model z klocków, który odzwierciedla jedną z atrakcji Poznania. Którą? Tego dowiemy się podczas uroczystego otwarcia.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE