Świąteczna diorama LEGO Star Wars ujawniona

Świąteczna diorama LEGO Star Wars ujawniona

To już oficjalne – w październiku do kupienia będzie wyczekiwany przez wielu fanów zestaw LEGO 40658 Świąteczna diorama z Sokołem Millennium.

Zestaw LEGO 40658 Świąteczna diorama z Sokołem Millennium składa się z 282 elementów. Diorama to fragment pokładu Falcona Millennium. W jej centralnej części jest biały stół z czerwonym obrusem, oraz… indykiem i marchwią. W rogu pomieszczenia jest kanapa, a za nią są – świąteczna gwiazda oraz niewielka kabina z łóżkiem, na którym leży książka Rey o Jedi. Nad scenką wisi łańcuch świątecznych kolorowych lampek, a po lewej stronie są klocki układające się w kształt choinki.

Model ma 8 cm wysokości, 17 cm szerokości i 12 cm głębokości.

fot. LEGO

Mamy tu trzy minifigurki – Chewbakkę, Finna i Rey. Dwie ostatnie postaci mają świąteczne swetry i miecze świetlne. Do tego dostajemy figurki Porga i droida BB-8.

Zestaw LEGO 40658 Świąteczna diorama z Sokołem Millennium zadebiutuje 1 października. Jego katalogowa cena to 129,99 zł.

I ważna uwaga – ten zestaw będzie dostępny tylko do 31 grudnia 2023 roku.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *