spot_img
Strona głównaNewsyOdrzutowa deska Minionków jako gratis

Odrzutowa deska Minionków jako gratis

Na stronie LEGO teraz do zakupów, poza pokazem fajerwerków, wpada także polybag z serii Minionki.

Nie jest to promocja, dla której warto rzucić wszystko i napakować koszyk na stronie LEGO, ale może Wam osłodzić wybrane zakupy.

Zestaw LEGO 30678 Odrzutowa deska minionków to 48 elementów, z których zbudujemy figurkę minionka na odrzutowej desce, trzymającego pistolet mrożący i klucz. Dostaniemy go za zakupy za min. 165 zł serii: Minecraft, Super Mario, Sonic, Minionki i Animal Crossing. Zestaw wart katalogowo jest 16,99 zł, a realnie ok. 14 zł.

fot. LEGO

Niestety, taki dobór serii powoduje, że zakupy nie są specjalnie opłacalne, bo w tych seriach nie mamy za dużo zestawów ekskluzywnych, czy w ograniczonej dystrybucji. Poniżej trzy zestawy, które warto rozważyć przy ewentualnych zakupach.

W przypadku tego ostatniego można dodać któryś z breloków, czy mniejszych zestawów, by dostać drugi gratis – LEGO 40689 Pokaz fajerwerków (jest dostępny za zakupy za min. 355 zł).

Ten tekst nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na Własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE