spot_img
Strona głównaNewsyNowości LEGO Creator. Oficjalne nazwy i ceny

Nowości LEGO Creator. Oficjalne nazwy i ceny

Na stronie Duńczyków ukazało się właśnie 10 nowych zestawów serii LEGO Creator. Dzięki temu poznaliśmy ceny i oficjalne nazwy.

W styczniu 2024 roku otrzymamy następujące zestawy:

fot. LEGO
  • LEGO 31149 Kwiaty w konewce (129,99 zł) – 420 elementów. W żółtej konewce są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami. Można je przebudować m.in. na żółty kalosz wypełniony trzema kwiatami lub dwa żółte ptaszki na kwiecistej żerdce.

  • LEGO 31152 Astronauta (239,99 zł) – 647 elementów. Figurka astronauty ma 27 cm wysokości, odczepiany plecak odrzutowy, ruchome nogi, stopy, ręce i palce, a także otwieraną złotą osłonę oczu z miejscem na minifigurkę w środku (brak w zestawie). Z klocków zbudować można także kosmiczny odrzutowiec i… futurystycznego kosmicznego psa z ruchomymi łapami i ogonem.

fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO 31157 Egzotyczny paw (89,99 zł) – 355 elementów. Pawia ma ogon z piórami, które można złożyć lub rozłożyć. Figurkę można przebudować na ważkę z ruchomymi skrzydłami i ogonem na podstawce w kształcie liścia lilii lub kolorowego motyla z ruchomymi skrzydłami.

Wszystkie przyszłoroczne zapowiedzi znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE