Nowości LEGO Creator. Oficjalne nazwy i ceny

Nowości LEGO Creator. Oficjalne nazwy i ceny

Na stronie Duńczyków ukazało się właśnie 10 nowych zestawów serii LEGO Creator. Dzięki temu poznaliśmy ceny i oficjalne nazwy.

W styczniu 2024 roku otrzymamy następujące zestawy:

fot. LEGO
  • LEGO 31149 Kwiaty w konewce (129,99 zł) – 420 elementów. W żółtej konewce są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami. Można je przebudować m.in. na żółty kalosz wypełniony trzema kwiatami lub dwa żółte ptaszki na kwiecistej żerdce.

  • LEGO 31152 Astronauta (239,99 zł) – 647 elementów. Figurka astronauty ma 27 cm wysokości, odczepiany plecak odrzutowy, ruchome nogi, stopy, ręce i palce, a także otwieraną złotą osłonę oczu z miejscem na minifigurkę w środku (brak w zestawie). Z klocków zbudować można także kosmiczny odrzutowiec i… futurystycznego kosmicznego psa z ruchomymi łapami i ogonem.

fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO 31157 Egzotyczny paw (89,99 zł) – 355 elementów. Pawia ma ogon z piórami, które można złożyć lub rozłożyć. Figurkę można przebudować na ważkę z ruchomymi skrzydłami i ogonem na podstawce w kształcie liścia lilii lub kolorowego motyla z ruchomymi skrzydłami.

Wszystkie przyszłoroczne zapowiedzi znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *