Nowe zestawy Ninjago są już na stronie LEGO

Nowe zestawy Ninjago są już na stronie LEGO

Na stronie duńskiego producenta klocków pojawiły się nowe sety z popularnymi wojownikami. Jest ich aż jedenaście.

To nowości, które będą dostępne w styczniu i w marcu.

styczeń 2024

fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO 71804 Mech Bojowy Arina – 104 elementy – to zestaw 4+. Oprócz mecha są tu także stojak na katany oraz kamienny postument. Do tego minifigurki Arina i wojownik Wilczej Maski.
fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO 71808 Mech żywiołu ognia Kaia (129,99 zł) – 322 elementy – mamy tu dwa mechy – Kaia (16 cm wysokości) oraz mniejszy Klanu Wilka. Do tego cztery minifigurki: Kaia i Zane’a z katanami, Jordany z mieczem i wojownika wilczej maski.
fot. LEGO
  • LEGO 71809 Smoczy mistrz Egalt (329,99 zł) – 532 elementy – smok o wymiarach 17 cm wysokości, 46 cm długości i 36 cm szerokości ma ruchome nogi, ogon, głowę i foliowe skrzydła, miecz oraz uchwyt na katanę na plecach. W zestawie pięć minifigurek – Sora, Lloyd, Nya, Cinder i Ras.
fot. LEGO

marzec 2024:

  • LEGO 71815 Smocza bitwa Kaia (174,99 zł) – 120 elementów – Poza tytułowym smokiem mamy tu cztery minifigurki: wspinacz Kai z mieczem, Wyldfyre z kataną, strażnik Wilczej Maski z włócznią oraz wojownik Wilczej Maski z mieczem.
fot. LEGO
  • LEGO 71817 Mech mocy żywiołu Lloyda (89,99 zł) – 253 elementy – mech ma ruchome ręce i nogi, obrotowy tułów, dwie duże katany i kokpit z miejscem na minifigurkę. W zestawie są też trzy minifigurki – Lloyd z kataną, Nya z mieczem i Cinder z mieczem.
fot. LEGO

Wszystkie przyszłoroczne zapowiedzi znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *