spot_img
Strona głównaNewsyNowe "chińskie" sety oficjalnie zaprezentowane

Nowe „chińskie” sety oficjalnie zaprezentowane

Na stronie LEGO pojawiły się tradycyjne zestawy nawiązujące do nowego chińskiego roku.

Od 1 stycznia 2024 roku kupić będzie mogli następujące sety:

  • LEGO 80112 Smok pomyślności – 1171 elementów, 389,99 zł – Smok ma przechylaną głowę i otwieraną paszczę. Specjalnie zadrukowane elementy oczu i łusek podkreślają jego wygląd. Smok trzyma tradycyjny niebieski kryształ i siedzi na zbudowanej z klocków morskiej skale. Do tego tabliczka z napisem. Model ma 26 cm wysokości, 35 cm długości i 14 cm głębokości.

  • LEGO 80113 Zjazd rodzinny – 1823 elementy, 479,99 zł – To model tradycyjnej restauracji w chińskim stylu. W środku m.in. kuchnia, recepcja, jadalnia (z maszyną do karaoke) i łazienka. W jadalni na dachu restauracji są: stół dla dwojga, grzejnik tarasowy, doniczka, wiszące latarnie i fajerwerki. W zestawie jest także kwiaciarnia, wózek z pierożkami dim sum i stragan z jedzeniem. Do tego 13 minifigurek. Model restauracji ma 24 cm wysokości, 29 cm szerokości i 15 cm głębokości.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE