Niesamowity Spider-Man już na stronie LEGO

Niesamowity Spider-Man już na stronie LEGO

Na stronie LEGO pojawił się set serii Art LEGO 31209 Niesamowity Spider-Man. Premiera 1 sierpnia.

Zestaw LEGO 31209 Niesamowity Spider-Man to 2099 elementów. Ich duża liczba nie jest zaskoczeniem, ponieważ to seria Art, a dodatkowo ten „plastikowy” obraz jest wielowymiarowy, ponieważ składa się z warstw klocków. Dzięki temu wydaje się, że Spider-Man wyskakuje z ramy. Co ciekawe, głowa i palce pajączka są ruchome, więc można ustawiać je w różnych pozach.

fot. LEGO

Tło odwzorowuje technikę drukowania komiksów z charakterystycznymi kropkami, którą stosowano w latach sześćdziesiątych XX wieku. Na grafice jest 15 pająków reprezentujących 15. wydanie magazynu „Amazing Fantasy”, w którym Spider-Man pojawił się po raz pierwszy w sierpniu 1962 roku. Grafika w dolnym rogu zawiera jego motto: „With great power there must also come great responsibility” (Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność).

Zestaw ma 54 cm wysokości i 41 cm szerokości.

Set LEGO 31209 Niesamowity Spider-Man do sprzedaży trafi 1 sierpnia. Katalogowo kosztuje 949,99 zł. Ma być w szerszej dystrybucji.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *