spot_img
Strona głównaNewsyNiesamowity Spider-Man już na stronie LEGO

Niesamowity Spider-Man już na stronie LEGO

Na stronie LEGO pojawił się set serii Art LEGO 31209 Niesamowity Spider-Man. Premiera 1 sierpnia.

Zestaw LEGO 31209 Niesamowity Spider-Man to 2099 elementów. Ich duża liczba nie jest zaskoczeniem, ponieważ to seria Art, a dodatkowo ten „plastikowy” obraz jest wielowymiarowy, ponieważ składa się z warstw klocków. Dzięki temu wydaje się, że Spider-Man wyskakuje z ramy. Co ciekawe, głowa i palce pajączka są ruchome, więc można ustawiać je w różnych pozach.

fot. LEGO

Tło odwzorowuje technikę drukowania komiksów z charakterystycznymi kropkami, którą stosowano w latach sześćdziesiątych XX wieku. Na grafice jest 15 pająków reprezentujących 15. wydanie magazynu „Amazing Fantasy”, w którym Spider-Man pojawił się po raz pierwszy w sierpniu 1962 roku. Grafika w dolnym rogu zawiera jego motto: „With great power there must also come great responsibility” (Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność).

Zestaw ma 54 cm wysokości i 41 cm szerokości.

Set LEGO 31209 Niesamowity Spider-Man do sprzedaży trafi 1 sierpnia. Katalogowo kosztuje 949,99 zł. Ma być w szerszej dystrybucji.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE