spot_img
Strona głównaNewsyLEGO Art the Rolling Stones - klockowe logo kapeli na jej 60-lecie

LEGO Art the Rolling Stones – klockowe logo kapeli na jej 60-lecie

Na stronie LEGO pojawił się już set 31206 LEGO Art the Rolling Stones. Zestaw ma być formą uczczenia 60-lecia zespołu. Dodajmy, że to dość forma.

Nie ma sensu pisać o Stonesach – to kawał historii rocka i niewątpliwie ikona popkultury. Wystarczy powiedzieć, że sprzedali ponad ćwierć miliarda płyt, a ich logo – jaskrawoczerwone usta i wyciągnięty język – jest rozpoznawalne na całym świecie.

Zestaw 31206 LEGO Art The Rolling Stones to jego klockowe odwzorowanie.

LEGO Art The Rolling Stones
fot. LEGO

Set składa się z 1998 klocków, w tym dziewięciu płytek konstrukcyjnych, płytki z napisem „Rolling Stones” i ramki z klocków. Jak łatwo zauważyć, nie jest to klockowy „obraz”, jakie znamy z dotychczasowych reprezentantów serii Art, ponieważ nie jest zamknięty kwadratową ramką. W pudełku znajdziemy także separator kloców oraz dwa wieszaki.

Po złożeniu zestaw ma ok. 57 cm wysokości i 47 cm szerokości. Można go powiesić na ścianie lub postawić na półce.

Dodatkową atrakcją jest możliwość zeskanowania kodu QR i wysłuchania ścieżki dźwiękowej związanej ze Stonesami, m.in. ekskluzywnego wywiadu z Johnem Pasche – grafikiem, który w 1970 roku stworzył słynne logo.

Zestaw będzie do kupienia od 1 czerwca. Jego katalogowa cena to … 729,99 zł. Na szczęście set będzie dostępny w szerokiej dystrybucji.

fot. LEGO
LEGO Art The Rolling Stones
fot. LEGO
LEGO Art The Rolling Stones
fot. LEGO
LEGO Art The Rolling Stones
fot. LEGO
fot. LEGO

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE