spot_img
Strona głównaNewsyLEGO Art The Rolling Stones już w wakacje?

LEGO Art The Rolling Stones już w wakacje?

Seria Art obejmuje ikony popkultury. Bez wątpienia jedną z nich jest angielski zespół rockowy. LEGO Art The Rolling Stones ma pojawić się na półkach sklepowych w wakacje.

Nie będzie to może najpiękniejszy zestaw, ale z pewnością będzie cieszył się dużą popularnością. Oczywiście, jeżeli w ogóle zostanie wydany. Najnowsze doniesienia sugerują, że taki set jednak powstanie.

O Stonesach można napisać książkę (niejedna już zresztą powstała). Na potrzeby tego wypisu wystarczy nam fakt, że ten rockowy zespół został założony 12 lipca 1962 w Londynie. Przez te 60 lat działalności sprzedali na całym świecie ok. ćwierć miliarda egzemplarzy albumów.

Co wiemy o planowanym zestawie LEGO Art The Rolling Stones?

Ma to być zestaw z serii Art, czyli twarze muzyków ułożymy z małych klocków, których w zestawie ma być 1998.To sugeruje, że powstały z klocków obrazek będzie nieco mniejszy niż wcześniejsze sety serii Art.

Zestaw ma mieć numer 31206. Kosztować będzie 149,99 dolarów, czyli o 30 więcej niż dotychczasowe z serii Art. W przeliczeniu na złotówki to ok. 645 złotych.

Według medialnych doniesień set ma się ukazać na rynku jeszcze w te wakacje, ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana (możliwe, że już 1 czerwca).

Jak postrzegacie tę plotkę? Myślicie, że taki set się przyjmie?

 

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE