spot_img
Strona głównaNewsyLEGO anuluje kalendarz sklepowy

LEGO anuluje kalendarz sklepowy

Wielu miłośników LEGO i inwestorów czeka co miesiąc na kolejne wydania kalendarza sklepowego, który zawiera daty promocji oraz zapowiedzi gratisów. Nie mają już na co czekać. LEGO kalendarz sklepowy zostaje wycofany.

Pogłoski sprzed kilku dni niestety się potwierdziły. LEGO kalendarz sklepowy nie będzie już wydawany. Na szczęście nie oznacza to, że rezygnuje z gratisów, które w naszym kraju są szczególnie popularne.

Według medialnych doniesień, duński koncern ma jednak skupiać się na sprzedaży stacjonarnej i to właśnie w oficjalnych sklepach LEGO będziemy mogli przede wszystkim dostać gratisy.

Niestety, więcej informacji LEGO nie ujawniło. Musimy wstrzymać się jakiś czas, aby otrzymać szczegóły. Informacja o anulowaniu kalendarza sklepowego może mieć związek z planami LEGO, aby dotychczasowy darmowy program VIP zastąpić płatnym programem subskrypcyjnym.

Jeżeli szukacie okazji, to zaglądajcie na bloga częściej. Możecie też zobaczyć, które sety wypadną z produkcji w tym roku.

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE