Jest potwierdzenie GwP LEGO 40579 Mieszkanie Eiffla

Jest potwierdzenie GwP LEGO 40579 Mieszkanie Eiffla

Set pojawił się w poniedziałek późnym popołudniem na stronie LEGO.

Mieliśmy już okazję zobaczyć na nieoficjalnym zdjęciu, jak prezentuje się zestaw LEGO 10307 Wieża Eiffla. Teraz mamy już oficjalne potwierdzenie gratisu, który dostaniemy przy zakupie wieży, czyli setu LEGO 40579 Mieszkanie Eiffla.

Zestaw składa się z 228 elementów i wygląda raczej skromnie. Przedstawia mieszkanie budowniczego wieży, które znajdowało się na jej szczycie. Oryginalne mieszkanie miało 50 mkw. i było pełne szczegółów. Tu mamy jego bardzo uproszczoną namiastkę. Na niewielkiej przestrzeni znalazło się jednak sporo detali, m.in. biurko z krzesłem i lampką, minimodel wieży, czy szafka z kwiatem. Do tego sporo naklejek jako tapeta.

fot. LEGO

Na plus z pewnością jest balkon z lunetą. Minusem jest fakt, że otrzymujemy tylko jedną minifigurkę – Gustave’a Eiffla, co oznacza, że plotki o figurkach Thomasa Edisona oraz córki Eiffla się nie potwierdziły.

Zestaw będzie dostępny jako gratis tylko przy kupnie setu LEGO 10307 Wieża Eiffla. Bardzo możliwe, że jego dostępność będzie ograniczona jedynie do okresu Black Friday i Cybermonday (25-28 listopada).

Jak się Wam podoba ten secik?

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *