Jakie promocje LEGO przygotowało do końca marca?

Jakie promocje LEGO przygotowało do końca marca?

Druga połowa miesiąca zapowiada się ciekawie pod kątem promocji na stronie LEGO.pl i w oficjalnych sklepach duńskiej marki.

Na stronie LEGO

  • 12-31 marca – LEGO 40682 Wiosenny domek – składa się z 277 elementów i przedstawia niewielki dom w kształcie pisanki w pastelowych kolorach. Do tego dostajemy małe urocze figurki kurczaka i królika, a także nieco akcesoriów, m.in. konewkę, pisankę i marchewkę. Kwota za którą go dostaniemy nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie ok. 350 zł.

  • 12-31 marca – LEGO 30668 Zajączek wielkanocny z kolorowymi pisankami – polybag składający się z 68 elementów. Będzie dostępny przy zakupach za ok. 180 zł.
fot. LEGO

W oficjalnych sklepach LEGO

  • od 25 marca – polowanie na pisanki w sklepach LEGO – zasady są proste, trzeba znaleźć kilka klockowych pisanek ukrytych w sklepach. W zamian otrzymacie od sklepowej ekipy drobne wielkanocne podarki.
fot. LEGO
  • 27-28 marca – wielkanocny kurczak – w godzinach 15:00-17:00 do zbudowania i zabrania do domu będzie wielkanocny kurczak. Każdego dnia liczba sztuk będzie ograniczona, dlatego obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Jedna osoba będzie mogła zbudować i wziąć jeden zestaw.
promocja LEGO wielkanocny kurczak
fot. LEGO

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *