Jakie gratisy i promocje LEGO przygotowało na marzec?

Jakie gratisy i promocje LEGO przygotowało na marzec?

Mamy coraz więcej informacji o marcowych promocjach na stronie LEGO.pl i w oficjalnych sklepach duńskiej marki.

Co już wiemy?

  • 1-10 marca – LEGO 40680 Kwiaciarnia – ma to być pierwszy z czterech niewielkich domków-sklepików, w stylu podobnym do serii domów świata. Zestaw składa się z 338 elementów. Domek ma dwa piętra – na parterze jest sklep, a powyżej niewielkie mieszkanie z sypialnią i salonem. Ma 11 cm wysokości, 10 cm szerokość i 8 cm głębokości. Niestety, próg zakupowy będzie wysoki – prawdopodobnie ok. 850 zł.

  • 1-10 marca – dwupak polybagów – LEGO 30662 Dyniowy ogród Maple oraz LEGO 30635 Sprzątanie plaży – przy zakupach zestawów serii Animal Crossing, City, Creator, DreamZzz i Friends za prawdopodobnie ok. 240 zł.

  • 4-11 marca – podwójne punkty Insiders – przy zakupach zestawów serii LEGO Super Mario.
fot. LEGO
  • od 12 marca – LEGO 40682 Domek w wiosennym ogrodzie – GWP na Wielkanoc – 277 elementów.
  • 6 i 7 marcaDom Fauny z serii Animal Crossing – tylko w oficjalnych sklepach LEGO. Zestaw będzie do wzięcia w godzinach 15:00-17:00, w ramach akcji „Budujecie i zabieracie”. Każdego dnia liczba sztuk będzie ograniczona, dlatego obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Jedna osoba będzie mogła zbudować i wziąć jeden zestaw.
LEGO Animal Crossing gratis
fot. LEGO

  • od 25 marca – polowanie na pisanki w sklepach LEGO – zasady są proste, trzeba znaleźć kilka klockowych pisanek ukrytych w sklepach. W zamian otrzymacie od sklepowej ekipy drobne wielkanocne podarki.
fot. LEGO
  • brak daty – LEGO 40703 Mikro-miasto NINJAGO – to model pięciopiętrowego bloku z herbaciarniami i barem sushi na dachu. Mikromiasto można połączyć z trzema innymi zestawami w mikroskali, które będą dostępne jeszcze w tym roku. Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy i na jakich zasadach ten set będzie dostępny.

  • LEGO 40683 Kratka z kwiatami – set ma składać się z 440 elementów i przedstawiać jeden duży żółty kwiat, dwa mniejsze fioletowe, a także niewielkie – różowe, białe i niebieskie. Pierwsze doniesienia mówiły o premierze już w marcu, ale możliwe, że będzie dostępny dopiero w kwietniu.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *