Gratka dla fanów DC - panorama Gotham do zbudowania

Gratka dla fanów DC - panorama Gotham do zbudowania

LEGO zaprezentowało właśnie zestaw, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom uniwersum Batmana – set LEGO 76271 Batman: Gotham z serialu The Animated Series.

Od niemal roku krążyły plotki o potężnym zestawie, który sprawi, że fani bohatera w czarnej masce i pelerynie będą wreszcie zadowoleni. LEGO chyba dotrzymało słowa wypuszczając na rynek set LEGO 76271 Batman: Gotham z serialu The Animated Series.

fot. LEGO

To składa się z 4210 elementów panorama Gotham, o wymiarach 41 na 76 cm. Po pierwsze – zestaw prezentuje się znakomicie! Po drugie, usiany jest odniesieniami do świata DC. Zawiera m.in. 15 paneli, które można odczepić, aby odsłonić np. wnętrze rezydencji Wayne’ów, jaskini Batmana oraz Azylu Arkham. W “obrazie” możemy odkryć także m.in. mały Batmobil i Batwing.

Do tego otrzymujemy cztery minifigurki – Batmana, Jokera, Harley Quinn i Kobietę-Kota.

fot. LEGO

Model można zawiesić na ścianie lub postawić dzięki rozkładanej podstawce.

fot. LEGO

Zestaw LEGO 76271 Batman: Gotham z serialu The Animated Series zadebiutuje 4 kwietnia (1 kwietnia dla członków programu LEGO Insiders). Jego jedyną wadą jest wysoka cena – 1449,99 zł. I niestety, przynajmniej na początku, raczej ona nie spadnie, bo w pierwszych miesiącach set ma być w dystrybucji ekskluzywnej.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *