Foty sierpniowych premier LEGO Sonic

Foty sierpniowych premier LEGO Sonic

W drugim miesiącu wakacji na rynku pojawią się trzy zestawy serii LEGO Sonic. Mamy zdjęcia wszystkich.

Seria z Sonikiem wciąż się rozrasta. Tym razem do kupienia będą:

  • LEGO 76997 Tails i przygoda na łodzi (269,99 zł) – 393 el. – łódka ma wyrzutnię kul szybkości z przodu, maszynę do karaoke i parkiet taneczny, a także łączniki do parasailingu z tyłu. Do tego 4 postacie (Tailsa, Sonica, Tocky’ego i Jawza), model wyspy z trzema pierścieniami, łuk, plaża, leżak i inne akcesoria poszerzają możliwości zabawy. Łódka ma 10 cm wysokości, 11 cm długości i 23 cm szerokości.

  • LEGO 76998 Knuckles i świątynia Master Emerald (169,99 zł) – 325 el. – set zawiera świątynię z czterema Szmaragdami Chaosu, pokój Knucklesapod świątynią z miejscem do ćwiczeń, obrotową podłogę i winorośl, młot Amy i katapultę, z której można wystrzelić winogrona w stronę Eggrobo. W pudełku znajdziemy również cztery postacie: minifigurki Knucklesa i Amy, ruchomego Badnika Eggrobo z plecakiem odrzutowym i wyrzutnią klocków oraz Picky’ego. Świątynia ma 11 cm wysokości, 13 cm szerokości i 19 cm głębokości.

  • LEGO 76999 Super Sonic kontra Egg Drillster (389,99 zł) – 590 el. – zestaw zawiera pojazd Egg Drillster z obrotowym wiertłem i dokiem dla odłączanego pojazdu latającego, wyrzutnię kul szybkości z kulą, a także laboratorium ze ścianą, którą można zburzyć. Ponadto mamy tu siedem postaci: Shadow, Super Sonic, Dr. Eggman, Pocky, Pecky, Egg Pawn Badnik i Gun Wing. Egg Drillster ma 7 cm wysokości, 24cm długości i 12 cm szerokości.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *