spot_img
Strona głównaNewsyTrzy kolejne nowości Disneya w październiku

Trzy kolejne nowości Disneya w październiku

Na stronie Duńczyków pojawiły się trzy nowe sety nawiązujące do „Życzenia”, nadchodzącego filmu Disneya.

LEGO 43224 Zamek króla Magnifico składa się z 613 elementów. Przedstawia „czteropiętrowy” zamek o wymiarach: 28 cm wysokości, 30 cm szerokości i 11 cm głębokości. Budowla obejmuje kuchnię z kominkiem i ladą piekarniczą, lustrzaną szafę i pokój ze zdejmowanym piramidalnym dachem. Set można dodać do innych zestawów LEGO Disney z tej serii (43223 i 43231). Mamy tu także cztery postacie z filmu: Ashę, Dalię, króla Magnifico i Star. Cena katalogowa to 449,99 zł.

LEGO 43223 Asha w Rosas to zestaw składający się ze 154 elementów. Zawiera targowisko ze schodami i balkonem, zaplecze ze stołem i wózek. Są tu również trzy postacie – Asha, jej koziołek Valentino i Star. Set katalogowo wyceniony jest na 94,99 zł.

LEGO 43231 Chatka Ashy – to 509 elementów za katalogowo 239,99 zł. Tytułowa chatka ma dwa piętra i 13 cm wysokości, 22 cm szerokości i 13 cm głębokości. Wewnątrz znajdziemy, m.in. stół z tortem, szafki z notatnikiem, łyżką i widelcem oraz sypialnię na piętrze z łóżkiem i kominkiem. Obok budynku jest „studnia życzeń”. W zestawie są minilaleczki Ashy, Sakiny i Sabino oraz figurka Star.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE