Trzy kolejne nowości Disneya w październiku

Trzy kolejne nowości Disneya w październiku

Na stronie Duńczyków pojawiły się trzy nowe sety nawiązujące do “Życzenia”, nadchodzącego filmu Disneya.

LEGO 43224 Zamek króla Magnifico składa się z 613 elementów. Przedstawia “czteropiętrowy” zamek o wymiarach: 28 cm wysokości, 30 cm szerokości i 11 cm głębokości. Budowla obejmuje kuchnię z kominkiem i ladą piekarniczą, lustrzaną szafę i pokój ze zdejmowanym piramidalnym dachem. Set można dodać do innych zestawów LEGO Disney z tej serii (43223 i 43231). Mamy tu także cztery postacie z filmu: Ashę, Dalię, króla Magnifico i Star. Cena katalogowa to 449,99 zł.

LEGO 43223 Asha w Rosas to zestaw składający się ze 154 elementów. Zawiera targowisko ze schodami i balkonem, zaplecze ze stołem i wózek. Są tu również trzy postacie – Asha, jej koziołek Valentino i Star. Set katalogowo wyceniony jest na 94,99 zł.

LEGO 43231 Chatka Ashy – to 509 elementów za katalogowo 239,99 zł. Tytułowa chatka ma dwa piętra i 13 cm wysokości, 22 cm szerokości i 13 cm głębokości. Wewnątrz znajdziemy, m.in. stół z tortem, szafki z notatnikiem, łyżką i widelcem oraz sypialnię na piętrze z łóżkiem i kominkiem. Obok budynku jest “studnia życzeń”. W zestawie są minilaleczki Ashy, Sakiny i Sabino oraz figurka Star.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *