Dwa minimodele w sklepach LEGO na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”

Dwa minimodele w sklepach LEGO na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”

Promocje, w ramach których w oficjalnych sklepach można zbudować niewielkie modele i zabrać je do domu cieszą się sporym zainteresowaniem. Tym razem będę to maleństwa z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Jeżeli mieszkacie w mieście, w którym działa LEGO Store i macie dużo wolnego czasu, to możecie wybrać po te gratisy. To też okazja do wciągnięcia w świat LEGO dzieciaków, bo dla nich budowa niewielkich zestawów to świetna zabawa.

Z okazji Dnia Matki 18 i 19 maja do zbudowania będą kwiaty LEGO. Będą dostępne w godzinach 15:00-17:00. Oczywiście każdego dnia liczba sztuk będzie ograniczona, dlatego obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

fot. LEGO

Z okazji Dnia Dziecka 25 i 26 maja, a także 1 czerwca do zbudowania będzie zestaw serii DOTS LEGO 30637 Tacka w kształcie zwierzaka i zawieszka na torbę (94 elementy, wart ok. 22 zł). Będzie go można zdobyć każdego z tych trzech dni od 15:00 do 17:00. Tu także liczba sztuk będzie ograniczona, więc obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Do wzięcia są także bezpłatne paszporty LEGO. One w zasadzie nic nie dają, poza możliwością zbierania znaczków podczas odwiedzin w sklepach LEGO. No, ale są.

paszport LEGO
fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *