Batman ma nową jaskinię z klocków LEGO

Batman ma nową jaskinię z klocków LEGO

Na stronie LEGO pojawił się zestaw LEGO 76252 Jaskinia Batmana w ramce. Wygląda niezwykle i fanom DC powinien przypaść do gustu.

Miłośnicy DC i LEGO nie mają łatwego życia. W ostatnich miesiącach liczba debiutów tej serii była śladowa. Tym razem mają otrzymać jednak niesamowity zestaw – LEGO 76252 Jaskinia Batmana w ramce.

To składający się z aż 3981 elementów set, który prezentuje kultową jaskinię Człowieka-Nietoperza. To tak naprawdę szczegółowa, rozkładana diorama, na której znajdziemy ruchome elementy, minifigurki i batmobil.

Scenka z jaskinią Batmana zawiera wiele detali, np. zmieniający się ekran komputera, otwierany magazyn narzędzi, oświetlany skarbiec ze strojem Batmana. Do tego batmobil z otwieranym dachem i ukrytymi miotaczami (pojawiają się po obróceniu trybiku).

W zestawie jest też siedem minifigurek: Max Shreck, Pingwin, Kobieta-Kot, dwie wersje Batmana, Alfred Pennyworth i Bruce Wayne.

fot. LEGO

Diorama ma 29 cm wysokości, 51 cm szerokości i 14 cm głębokości.

Zestaw LEGO 76252 Jaskinia Batmana w ramce ma być dostępny od 8 czerwca i kosztować 1899,99 zł.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *