Dwa gratisy na stronie LEGO. Powróciły Domy świata

Dwa gratisy na stronie LEGO. Powróciły Domy świata

Dostępne są już dwa gratisy – LEGO 40583 Domy świata 1 i LEGO 5007789 Notatnik przyjaźni. Do tego podwójne punkty za zakupy serii LEGO Super Mario. Jak je zdobyć?

Trudno w tym miesiącu zdecydować się, co i kiedy kupować pod kątem gratisów. Według danych na tę chwilę gratisowe „kumulacje” w marcu będą wyglądać następująco:

W marcu mają pojawić się też LEGO 40606 Wiosenna frajda – zestaw dodatkowy VIP oraz LEGO 30643 Wielkanocne kurczaki. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy i na jakich zasadach.

Co dokładnie będzie dostępne od 4 do 12 marca?

W ramach pierwszej „kumulacji” do wzięcia będą:

  • 4-12 marca LEGO 40583 Domy świata 1 – składa się on z 348 klocków i ma być pierwszym z serii czterech budynków. Po zbudowaniu domek ma 12 cm wysokości, 8 cm szerokości i 10 cm głębokości i prezentuje architekturę krajów Ameryki Południowej. Jego katalogowa cena to 89,99 zł. Wart jest ok. 150 zł. Ten gratis dostaniemy za zakupy za minimum 1200 zł (trzeba być VIP-em).

  • 4-12 marca – 5007789 Notatnik przyjaźni – otrzymamy go za zakupy za minimum 300 zł, ale tu obowiązywać będzie ograniczenie tematyczne do serii: Friends, DOTS, Classic, Creator 3-in-1, Disney Princess. Cena katalogowa to 71,19 zł.
fot. LEGO

Promocje sumują się, więc kupując odpowiednie sety zgarniecie i Domy świata, i notatnik Friends. Musicie jednak wydać przynajmniej ok. 300 zł na serie Friends, DOTS, Classic, Creator 3-in-1, Disney Princess. Resztę – ok. 900 zł możecie przeznaczyć na dowolne zestawy.

Czy to opłacalny deal? Tak średnio. Z pewnością warto spróbować zdobyć ciężarówkę, ale próg 1200 zł jest szalony. A notatnik będzie fajnym prezentem, jeżeli macie córeczkę, czy chrześnicę, ale nie spędza on snu z powiek fanom LEGO.

Co zatem kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji – tym razem ograniczając ich cenę do 1200 zł. Poniżej macie ich aktualną listę. Zestawy, które ukazały się 1 marca oznaczyliśmy „NEW”. „EX” to set, który jest ekskluzywny na stałe (o ile można o takich mówić), „EOL” to zestaw, który miał wypaść do końca 2022 roku, co oznacza, że to ostatnia okazja, by go kupić.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *