Dzień Dziecka na stronie LEGO. Piracki plac zabaw i przeceny zestawów

Dzień Dziecka na stronie LEGO. Piracki plac zabaw i przeceny zestawów

Wystartowała kolejna akcja promocyjna na stronie LEGO. Tym razem wreszcie do wzięcia jest wyczekiwany zestaw LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim.

W tej promocji mamy pudełkowy set i do tego wyprzedaż na 36 zestawów w dziale z wyprzedażami.

Co jest do wzięcia?

  • 22 maja – 3 czerwca – LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim – składający się z 168 elementów zestaw przedstawia plac zabaw, który obejmuje zjeżdżalnię, działko wodne, dwie minifigurki dzieci, palmę, obrotową ośmiornicę i inne pirackie elementy. Wyceniony jest na 89,99 zł i tyle będzie wart. Otrzymamy go za zakupy za min. 470 złotych.

Za wydane 470 złotych dostaniemy gratis wart ok. 90 złotych. To ok. 19% „rabatu”. Jak do tego dodamy wirtualne 5% „zniżki” za punkty VIP, to mamy 24%.

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji – tym razem ograniczając ich cenę do 500 zł. Poniżej macie ich aktualną listę. Zestawy, które ukazały się w maju oznaczyliśmy jako „NEW”. „EX” to set, który jest ekskluzywny (o ile można o takich mówić). „EOL” to zestaw, który ma wypaść w 2023 roku (choć to wciąż wstępne i niepotwierdzone informacje!).

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratis!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *