spot_img
Strona głównaNewsyCoraz więcej informacji o stole do piłkarzyków od LEGO

Coraz więcej informacji o stole do piłkarzyków od LEGO

Zestaw LEGO 21337 Stół do piłkarzyków to jedna z gorętszych zbliżających się premier. Jest już sporo informacji, czego możemy się spodziewać.

Wiadomo już, że zestaw z serii Ideas zadebiutuje 1 listopada. To oficjalna informacja ujawniona przez LEGO w krótkim filmiku zapowiadającym set, w którym występują dwie gwiazdy piłki – Thierry Henry i Marcus Rashford.

W filmiku nie widzimy zestawu, ale prawdopodobnie LEGO dość mocno zmieniło zgłoszony do LEGO Ideas projekt Donáta Fehéváriego. Oryginalny pomysł zakładał, że stół będzie miał 55 cm długości i 30 cm szerokości, a ostateczny zestaw będzie miał prawdopodobnie wymiary 42 x 15 cm.

Oryginalny pomysł z LEGO Ideas. (fot. LEGO)

Najnowsze doniesienia mówią o 22 minifigurkach. Mają one być dość mocno konfigurowalne, bo otrzymamy prawdopodobnie aż 44 główki i 43 klocki z fryzurami. Niestety małe wymiary klockowego boiska mają sprawić, że w rozgrywce będzie mogło brać udział jedynie 10 piłkarzy.

Niepotwierdzona jeszcze cena to ok. 1200 złotych.

Czekacie na ten zestaw?

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE