Ciężarówka do przeprowadzek jako gratis. Jak ją zdobyć?

Ciężarówka do przeprowadzek jako gratis. Jak ją zdobyć?

Wystartowała kolejna promka na stronie LEGO. Do 3 marca do zgarnięcia będzie zestaw LEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek. Co kupić, by nie przepłacić?

Nowa promocja to okazja do zdobycia ekskluzywnego setu serii Icons, który ma być nawiązaniem do nowego modulara – zestawu LEGO 10312 Klub jazzowy. Aby go zdobyć nie musicie jednak kupować modulara, ponieważ kwalifikują się wszystkie zakupy.

Co jest do zgarnięcia?

  • do 3 marcaLEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek – set składa się z 301 elementów i przedstawia furgonetkę z dużą „paką”. Auto z otwieraną kabiną kierowcy i tylnymi drzwiami ma ok. 5 cm szerokości x 9 cm wysokości i 15 cm długości. W zestawie mamy dwie minifigurki, wózek do przeprowadzek oraz m.in. pianino, szafę grającą, toaletkę i obraz. Na jednym z pudełek przeprowadzkowych mamy „to Jazz Club” i to jest to „połączenie” z nowym modularem. Cena katalogowa tego setu to 119,99 zł. Wart będzie zapewne 150-180 zł. Otrzymamy go przy zakupach za minimum 850 złotych.

Za wydane 850 zł dostaniemy zestaw wart ok. 180 zł, co daje nam ok. 24% (licząc punkty VIP). Bez szału, ale całkiem spoko.

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji – tym razem ograniczając ich cenę do 900 zł. Poniżej macie ich zaktualizowaną w poniedziałek listę. Zawiera ona także zestawy, które ukażą się 1 marca, bo być może zechcecie wstrzymać się z zakupami właśnie do marcowych premier (nie ma gwarancji że GwP jeszcze będzie). Je oznaczyliśmy „NEW”. „EX” to zestaw, który jest ekskluzywny na stałe (o ile można o takich mówić), „EOL” to zestaw, który miał wypaść do końca 2022 roku i jeszcze tego nie uczynił, co oznacza, że to ostatnia okazja, by go kupić.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratis!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *