Gratis LEGO i podwójne punkty VIP. Co kupić, by zyskać?

Gratis LEGO i podwójne punkty VIP. Co kupić, by zyskać?

Do czwartku przy zakupach na stronie LEGO i w oficjalnych sklepach Duńczyków możemy zgarnąć już tylko jeden gratisy i podwójne punkty VIP. Jak zdobyć je możliwie najkorzystniej?

Miały być cztery, ale w niedzielę późnym wieczorem polybag 40513 Straszydła – zestaw dodatkowy VIP wypadł z puli gratisów. W poniedziałek po południu skończył się zapas setu LEGO 40484 Podwórko Świętego Mikołaja. We wtorek wypadł też rozbitek, więc pozostał tylko jeden gratis.

Jakie gratisy czekają?

Robiąc zakupy możemy otrzymać:

  • LEGO 40484 Podwórko Świętego Mikołaja – to 317-elementowy set, który dostaniemy go za zakupy dowolnych serii za minimum 780 złotych. Jest wart ok. 80-90 zł.
  • LEGO 40566 Rozbitek Ray – zestaw składa się z 239 elementów i prezentuje znakomicie! Otrzymamy go za zakupy setów dowolnej serii za minimum 550 złotych. Jeżeli LEGO nie ograniczy znacznie podaży, to ten zestaw wart będzie ok. 80-100 zł.
  • LEGO 40513 Straszydła – zestaw dodatkowy VIP – promocyjny polybag z 83 klockami nawiązującymi do Halloween. Próg zakupowy to 230 złotych. Nie ma też ograniczenia tematycznego, ale wymagany jest status VIP-a. Wartość tego zestawu to 40-50 zł.
  • LEGO 30593 Ninjago – Mech w stroju Lloyda – to polybag, w którym znajdziemy 59 elementów, m.in. minifigurkę Lloyda. Otrzymamy go za wydane minimum 185 zł. Zakupy są jednak ograniczone do serii Ninjago. Set jest wart ok. 19 złotych.
  • Podwójne punkty VIP – co oznacza ok. 10% zniżki, którą będziemy mogli wykorzystać przy kolejnych zakupach.

Promocje się łączą, co oznacza, że przy okazji zakupów za 550 złotych możemy otrzymać aż trzy gratisy warte 120 zł i 10% za podwójne punkty VIP.

Co zatem kupić?

Matematyka jest bardzo prosta – przy zakupach otrzymujemy 10% zniżki za punkty plus ok. 100-120 złotych w setach GwP. Oznacza to, że można sporo zyskać kupując zestawy w okolicach progu 550 zł, który daje 1 lub 2 gratisy. Można też pokusić się o zakup większego zestawu – tu procentowy zysk będzie mniejszy.

Oczywiście warto kupować jedynie sety ekskluzywne, czyli dostępne tylko lub głównie na LEGO.com i w oficjalnych sklepach LEGO. Na poniższej liście macie aktualnie dostępne sety ekskluzywne lub w ograniczonej dystrybucji oraz zestawy przecenione. Jeżeli przy nazwie jest „EOL” to oznacza, że zestaw prawdopodobnie wypadnie z produkcji w tym roku. „NEW” o oznaczenie setów, które debiutują w październiku.

Ekskluzywne zestawy, w ograniczonej dystrybucji lub przecenione, warte rozważanie przy kompletowaniu koszyka:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *