Zestaw LEGO Piraci i skarby (40515) jako gratis na LEGO.com

Zestaw LEGO Piraci i skarby (40515) jako gratis na LEGO.com

Set LEGO Piraci i skarby (40515) otrzymacie za zakupy za minimum 230 złotych.

Niestety, w środę po godzinie 21:00 Leśna kryjówka zniknęła z puli dostępnych gratisów. Oznacza to, że wyczekiwany gratisowy dwupak z zestawem LEGO Piraci i skarby (40515) nie jest osiągalny.

Zestaw “piracki” jest już jednak dostępny na LEGO.com za zakupy za minimum 230 złotych. Ma być do zgarnięcia aż do 30 września lub wyczerpania zapasów.

To polybag z 103 elementami, które nawiązują do serii Pirates. Jak na polybag to naprawdę zacny gratis, a jego realna cena to 25-40 złotych.

fot. LEGO

Za zakupy za 230 złotych otrzymujemy więc gratis za 25-40 złotych, co daje zniżkę 11-17%. To niewiele, więc warto brać jedynie sety ekskluzywne. I to przy założeniu, że skompletujecie Swój koszyk tak, aby był najbliższy kwocie 230 złotych.

Co zatem kupić?

Poniżej macie zaktualizowaną w środę listę w zdecydowanej większości ekskluzywnych setów (nie ma gwarancji, że nie znajdziecie ich czasem u innych sprzedawców w krótkich promkach), które teraz są dostępne na LEGO.com i których zakup warto rozważyć. Jeżeli przy zestawie jest „EOL” to oznacza, że zestaw prawdopodobnie wypadnie z produkcji w tym roku, a „NEW” oznacza, że set ma premierę 1 sierpnia.

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na ten gratis!

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

2 Comments
  1. Jakby co, to w Wawce w Arkadii w Lego Store są cały czas dostępne 3 gratisy: leśna kryjówka, saszetka z piratami i los na saszetkę z Mario. Widziałem, że w szufladzie jest tego bardzo dużo.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *