spot_img
Strona głównaNewsyZestaw Disneya do zbudowania i zabrania do domu w sklepach LEGO

Zestaw Disneya do zbudowania i zabrania do domu w sklepach LEGO

W środę i czwartek w sześciu oficjalnych sklepach LEGO w Polsce odbędzie się kolejna promocja, w ramach której można zbudować niewielki model i zabrać go do domu.

Jeżeli mieszkacie w mieście, w którym działa LEGO Store (Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław i Gdańsk), to możecie wybrać po ten gratis.

Zestaw LEGO 30661 Budka powitalna Ashy to polybag serii Disney. Składa się z 46 elementów i kosztuje ok. 19 zł. Wartość niewielka, ale radość z budowy i czasu spędzonego wspólnie z dzieciakami nieoceniona!

Set będzie do zdobycia 24 i 25 stycznia, w godzinach 15:00-17:00. Oczywiście każdego dnia liczba sztuk będzie ograniczona, dlatego obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Jedna osoba będzie mogła zbudować i wziąć jeden zestaw.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE