spot_img
Strona głównaNewsyZbuduj figurkę lub konstrukcję z LEGO i wygraj nagrody od LEGO Forum...

Zbuduj figurkę lub konstrukcję z LEGO i wygraj nagrody od LEGO Forum Polska

Jedna z największych polskich grup dotyczących LEGO ma już ponad 25 tysięcy członków. Z tej okazji jej administratorzy zorganizowali konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Grupa LEGO Forum Polska powstała w 2017 roku i dziś jest największą pod względem liczby użytkowników niesprzedażową grupą dotyczącą duńskich klocków na polskim Facebooku.

Staramy się, aby LEGO Forum Polska było miejscem, gdzie fani LEGO z każdego segmentu tego hobby (fotografia, doświadczeni mocerzy, osoby nowe w hobby, kolekcjonerzy, influencerzy) mogli swobodnie nawiązywać nowe znajomości i wymieniać się informacjami o tym wspaniałym hobby – podkreśla Piotr Księżycki, jeden z twórców i adminów grupy. – Grupa jest prowadzona przez fanów, dla fanów. Dzięki nim urosła już do rozmiaru ponad 25 tysięcy osób i stała się największą polską niehandlową grupą LEGO typu otwartego forum – dodaje.

Teraz na członków grupy czeka wyjątkowy konkurs, a w zasadzie dwa konkursy – na minifigurkę lub zestaw. Poniżej zasady:

  • Konkurs minifigurkowy – stwórz nową, oryginalną postać z istniejącej serii LEGO, która nie została nigdy wyprodukowana lub zupełnie unikatową minifigurkę z twojej ulubionej gry, filmu czy książki, używając oryginalnych elementów LEGO – w skrócie tzw. figbarf. Więcej informacji znajdziecie tutaj>>.
  • Konkurs budowania – zbuduj dowolną budowlę z klocków LEGO nawiązującą do istniejących serii LEGO lub prawdziwych obiektów architektonicznych wykorzystując maksymalnie 25 unikatowych elementów oraz nie przekraczając rozmiarów 16×16 studów (liczba wykorzystanych klocków jest nieograniczona). Więcej informacji tutaj>>.

Do wygrania są:

W konkursie minifigurkowym:

  • 1. miejsce – set LEGO 75362 Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahsoki Tano, bon o wartości 50 zł do wykorzystania w LS Bricks na Bricklinku, bilet do muzeum Bricks and Figs w Krakowie oraz pakiet luźnych klocków;
  • 2. miejsce – set LEGO 75333 Myśliwiec Jedi Obi-Wana Kenobiego, bilet do muzeum Bricks and Figs oraz pakiet luźnych klocków;
  • 3. miejsce – set LEGO 60253 Furgonetka z lodami, bilet do muzeum Bricks and Figs oraz pakiet luźnych klocków;
  • 4. miejsce – polybag LEGO 30646 Vaiana – zatoka delfina oraz pakiet luźnych klocków.

W konkursie budowania:

  • 1. miejsce – set LEGO 75362 Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahsoki Tano, bon o wartości 300 zł do wykorzystania w LS Bricks na Bricklinku, bilet do muzeum Bricks and Figs oraz pakiet luźnych klocków;
  • 2. miejsce – set LEGO 75333 Myśliwiec Jedi Obi-Wana Kenobiego, bon o wartości 200 zł do wykorzystania w LS Bricks na Bricklinku, bilet do muzeum Bricks and Figs oraz pakiet luźnych klocków;
  • 3. miejsce – set LEGO 60253 Furgonetka z lodami, bon o wartości 100 zł do wykorzystania w LS Bricks na Bricklinku, bilet do muzeum Bricks and Figs oraz pakiet luźnych klocków;
  • 4. miejsce – polybag LEGO 40512 Zabawa i styl – zestaw dodatkowy VIP, bon o wartości 50 zł do wykorzystania w LS Bricks na Bricklinku oraz pakiet luźnych klocków.

Każdy może zgłosić jedną pracę do każdego konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada, do godziny 23:59.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE