Zapowiedzi 2024: 6 setów serii Harry Potter już na stronie LEGO

Zapowiedzi 2024: 6 setów serii Harry Potter już na stronie LEGO

W przyszłym roku na rynku pojawi się przynajmniej 10 zestawów z sympatycznym czarodziejem. Poznaliśmy wygląd sześciu z nich.

To zestawy, które dostaniemy w marcu:

  • LEGO 76428 Chatka Hagrida: niespodziewana wizyta (359,99 zł) – 896 elementów – W zestawie cztery minifigurki – Hagrid, Harry, Hermiona i Ron. Do tego figurki psa Kła i smoka Norberta. Sama chatka ma niewielką przybudówkę i jest otwierana (“w połowie”), a wewnątrz jest sporo rzeczy, m.in. kanapa, fotel, stół i sporo gadżetów nawiązujących do serii HP.

  • LEGO 76429 Mówiąca Tiara Przydziału – 561 elementów, 479,99 zł – zestaw 18+. Tiara ma mieć ruchome usta, oczy i “brwi”. Do tego soundbrick. Jej średnica to ok. 30 cm.
  • LEGO 76430 Sowiarnia w Hogwarcie (209,99 zł) 364 elementów – Sowiarnia w formie wieży. Do tego trzy minifigurki – Harry, dozorca Argus Filch i Cho Chang.

Wszystkie przyszłoroczne zapowiedzi znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

4 Comments
  1. Dlaczego sowiarnia ma szary dach? Myślałem, że będzie to kolejny zestaw do rozbudowy modularnego Hogwartu a patrząc na ten dach pasuje bardziej do “starego” hogwartu

    1. Widząc dach i sposób łączenia modułów, wygląda na to ze robią trzecie podejscie do modularnego hogwartu. My odpuszczamy całkiem, bo to sensu nie ma większego :/

    2. No niestety Lego olało (po raz drugi) zamek i zaczęło kolejną serię. Słaby ruch, bo jak tak to ma wyglądać to dają po kawałku różnego rodzaju hogwart który nigdy nie stworzy “całości”.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *